Drops Love You 6

Vasarinių siūlų gamintojai neretai paruošia tokias vasariškų spalvų kolekcijas, kad į kitokį koloritą linkusiems žmonėms gana sunku gerai jaustis tokioje skaidrioje ryškioje vaivorykštėje. Drops Love You 6 kolekcija (100% perdirbta medvilnė, 50g ~ 120m) sužavėjo daugelį savo spalvomis. Gal perdirbtos medvilnės toks lyg nuskalbtumo efektas ar matinis siūlo paviršius reikalą pagerina, bet spalvos taip ir traukė paimti kamuoliukus į rankas.

IMG 5604

Viešnią iš Estijos taip pat pradžiugino lentynoje kaip jos laukusi tokia graži tamsiai pilka spalva ir… kas nori – netrunka:).

IMG 5609

Naujas Annos megztukas numegztas dabar taip madingu pusiau anglišku stulpeliu, bet dizainerės savaip perdirbtu. Vertikalios raiškios rašto linijos gražiai susižaidžia formos modeliavime,

IMG 5618

o ripsiniai intarpėliai tarp nukeltų akių paplatinti įdomiai suardo vienodo pločio stulpelių ritmą bei labai organiškai įjungia į raštą peties formavimą.

IMG 5621

Dar truputį apie raštą. Tradicinis pusiau angliškas stulpelis (geroji akis kas eilę tai išmezgama, tai nukeliama, o kita – mezgama pagal raštą tvarkingai, geroje eilėje – išvirkščiai, išvirkščioje – gerai) čia lyg ir nedaug modifikuotas, bet kiek daug reiškia tas „nedaug”! Tradicinio stulpelio išvirkščioji akis čia yra ripsinė.

IMG 5689

Anna paliko MZ dovaną – gražų pavyzdėlį iš to paties siūlu naujuoju raštu, galima jį pačiupinėti ir iš visų apžiūrėti. O išvirkščioji pusė nenusileidžia gerajai. Tai puikus raštas šalikui. Ir ne tik ;)…

IMG 5692

Annos Verschik megzta palaidinė iš Drops ♥ You 6 118, pačios kurtas modelis.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00