Vasarinės nuolaidos. I savaitė

Nauja savaitė prasideda dviem gerais dalykais – nuolaidom ir naujais siūlais:). Pradedam nuo nuolaidų?;) Šią savaitę jos taikomos Rowan vasariniams siūlams. Vasara tik įpusėjo, tikrai spėsite nusimegzti ką nors gražaus jai, o ir ateinančiam rudeniui naujas daiktas nepamaišys.

Rowan Cotton Jeans – 2,46 € 1,98 €;

Fine Milk Cotton – 3,91 € 3,10 €;

Silkystones – 7,67 € 6,90 €;

Lenpur Linen – 4,03 € 3,50 €.

Stora medvilnė, imituojanti mezginyje patrintą džinsą, Rowan Cotton Jeans (100% medvilnė, 50g ~ 75m) tiks toli gražu ne tik vasariniams mezginiams. Minkšti megztukai, nedraugaujantiems su vilna ar tiems, kam ji per karšta, vaikiški švarkeliai, pledukai…

IMG 5476

Fine milk cotton (70% medvilnė, 30% pienas, 50g ~ 150m), priešingai kolegai, yra siūas plonas ir be galo minkštas. Tuo pasirūpina pienas, suteikdamas ne tik neįtikėtino švelnumo, bet ir šiltumo medvilnei. 

IMG 5498

Nepamainomas patiems įvairiausiems vaikiškiems drabužėliams, jiems norisi visko paties švelniausio. Tikiuosi, ši linksma panelytė patenkinta savo pieniška kepuraite…:).

dovine maivosi su rozine kepure

Silkysones (52% šilkas, 48% linas, 50g ~ 100m) – neįtikėtino gražumo, prašmatnios sudėties ir  įdomios tekstūros siūlas, spalvomis primenantis drėgnus pakrantės akmenis.

IMG 5520

Kadangi nei linas, nei šilkas nėra pluoštai, laikantys formą, gražiausiai atsiskleis laisvame krintančiame mezginyje. Laimei, mada tam labai palanki;).

IMG 5488

Lenpur linen (25% linas, 75% Lenpur™viskozė, 50g ~ 115 m) – siūlas mezginiams, kuriems reikalingas geras kritimas ir matinis blizgesys. Lenpur viskozė yra novatoriška tekstilės medžiaga, gaunama iš atsinaujinančio šaltinio: kruopščiai atrinktų tam tikrų medžių šakų. Mediena suteikia iš jos pagamintai medžiagai išskirtinių savybių, šio tipo viskozė yra tikrai pats geriausias žmogaus sukurtas augalinis pluoštas. Iš kitų viskozės rūšių Lenpur išsiskiria švelnumu, gebėjimu sugerti ir išgarinti drėgmę, termoizoliacinėmis savybėmis, kurių dėka vasarą bus vėsu, o žiemą šilta. Šis pluoštas puikiai sugeria dažus ir tinka jautriems žmonėms, kuriems cheminiai dažai dažnai sukelia alergines reakcijas. Su kitais pluoštais Lenpur viskozė sudaro sinergetinius junginius, paryškinančius kiekvienos sudėtinės dalies savybes.

IMG 5502

Smagaus laiko su virbalais ir vąšeliais!{jcomments on}
Margaritos Jucaitienės megzta kepuraitė ir nuotrauka, siūlai – Fine Milk Cotton 485.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00