Belle

Jei apie vasarą galėtume spręsti iš vasarinių mezginių kaip apie sniego gausą  iš smilgų ilgio, tai ši vasara turėtų būti itin gera. Tokios gausos ir tokių gražių nepamenu nei vienais praėjusiais metais.

IMG 4375

Šiandien trys mezginiai iš šviežiai pasirodžiusio Belle siūlo – megztinis, tunika ir suknelė.

IMG 4371

Bendra visiems tendencija – paprastumas. Pats siūlas yra pakankamai gražus ir įdomus, kad visai nereikalauja jokių įmantrių raštų ar vingrių fasonų.

IMG 4373

Visi mezginiai megzti nuo viršaus be siūlių. Demonstruoja gražias spalvas ir puikų kritimą. Tokie drabužiai – jaukūs, švelnūs, minkšti ir slidūs – nepamainomi šiomis dienomis.

IMG 4380

Garsioji „Still Light” tunika pačios Elvitos jau ne pirmą sykį megzta.

P5170035 medium2

Šis variantas – spalvos trauka.

P5170039 medium2

Būtinai būtinai reikėjo raudonos.

jjjjjf

Kišenės pamargintos, bet nuo pagrindinės spalvos nenukrypo. O prie jos prisiderino laikrodžio dirželis, nagai, lūpdažis, rankinė…

P5170062 medium2

Dar viena bendra tendencija. Šis siūlas, pateisindamas savo vardą, traukte traukia prie savęs visokius gražius moteriškus dalykėlius. Elvitos mezginys padiktuoja spalvą visiems pagražinimams, Loretos megztukas pasiprašo spalvotų akmenėlių apyrankių, o Dalios suknelė visa prasidėjo nuo gražiųjų Kristinos karolių.

IMG 4812

Karoliai tie, tarp mūsų mergaičių kalbant, tinka prie visko, bet pažiūrėjęs į nuotraukas, niekas nepaneigs, kad jie čia su suknele darniausioj sąjungoj gyvena.

IMG 4810

Subtilios Belle spalvos darniai sugulė prie vasariškai žaismingų karolių, pastarųjų tyčinis netolygumas ir nevienodumas susišaukia su tokiais pat nemechaniškai skirtingais suknelės dryžiais, tiek spalvų, tiek faktūrų.

IMG 4816

Įleistinė kišenė – iš plonesnio lino.

IMG 4807

Paskutinė pastaba. Kas tikėsitės, kad dėl mezginio sunkumo (ypač didelio daikto), jis patįs, nesitikėkite, pridėkite kelias paprastai pasitempimui užmetamas eilutes nuo savęs. Ir džiaukitės tokiais vasariniams mezginiams palankiais orais:).

IMG 4818

Loretos megztukas megztas iš Belle 16. Raudona tunika megzta ir fotografuota Elvitos Ivoškienės, modelis – „Still Light Tunic”, siūlai – Belle 12. Suknelė megzta Dalios LiepuonienėsBelle 03, 04, 06, 07. Modelis pačios kurtas, rankovių įstatymas remiasi Åsa Tricosa Ziggurat principu.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00