Kaprizingai vasarai

Šiandien – dvi geros tos pačios mezgėjos alternatyvos tokiam laikui, kai gamta niekaip neapsisprendžia, kas ji bus šiandien – karšta vasaros diena ar lietuviškas birželis su striukėmis ir vilnonėmis kojinėmis pasivaikščiojimams gamtoje.

justes.dryz3

Lininė palaidinė ilgesnėmis rankovėmis neleis sušalti išėjus iš namų anksčiau, linas neperkaitins, net jei saulė visai praras saiką (net atvirkščiai, pridengs), o vakare leis oriai pasitikti tiek atslenkančią vėsą, tiek atskrendančius uodus.

justes.dryz2

Jūrinių spalvų derinys niekuomet neleis pamiršti, kad dabar vasara, net jei gamta primygtinai bandys įrodinėti visai ką kita.

justes.dryz1

Kita alternatyva – trumpom rankovėm palaidinė iš storesnio siūlo, kurio sudėtyje vilnos nerasta, bet visi kiti pluoštai (šilkas, medvilnė ir viskozė) ne mažiau uoliai atliks už ją vasarą šildymo darbus.

IMG 4799

Populiarusis vasarinis tvidas Revive net jokio rašto neprašo – toks pats jis gražus iš savęs.

IMG 4801

Vos prailginta nugara, klasikinėm statytom rankovėm ir labai dailia kaklo iškirpte, ši palaidinukė puikiai gyvens tiek viena, tiek draugijoje su švarkeliu.

IMG 4803

IMG 4798

Aušros Svarauskienės megztos palaidinės dukrai ir sau. Dukros palaidinukė megzta iš 4 gijų lino, pačios – iš Revive 479.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00