Vasariški vėjai iš Portugalijos

Vasariniai mezginiai visuomet sukelia daugiau klaustukų nei vilnai draugiški žieminiai. Jie turi neerzinti gerokai jautresnės odos, būti malonūs ir patogūs dėvėti bei nekonkuruoti šiluma su saule. Vilnai tenka antraplanis vaidmuo, o neilgą šiltą periodą turi galimybę pasireikšti patys įvairiausi pluoštai – medvilnė, linas, viskozė, šilkas… Vasarinius siūlus geriausiai išmano šiltų kraštų žmonės, todėl didelė siunta iš Portugalijos tikrai pradžiugins visus vasaros belaukiančius mezgėjus:).

IMG 4279

Pradedam nuo siūlo, kuris buvo MZ lentynose nuo pat atsidarymo dienos. „For Nature” (100% organinė medvilnė, 50g~150m) – nepaprastai malonus ir minkštas siūlas, patvirtins visi, iš jo mezgę. Paprastai medvilnė gąsdina savo svoriu, todėl atkreipkit dėmesį į „For Nature” metražą. Mezgamas ~ 3mm virbalais siūlas paprastai turi 120-130m kamuoliuke, čia jūsų laukia visi 150! 

IMG 4282

Medvilnė – vienas labiausiai gamybos procese chemiškai veikiamų pluoštų, todėl ekologiška „For Nature” kilmė – ne tik madingas žodis!

IMG 4291

Spalvų paletė – gausi ir turtinga, nuotraukose – tik papildymas. Pirmos pasibaigiančios baltos ir rusvos spalvos ir naujos šį sezoną smaragdo žalia bei ciklameninė.

IMG 4358

Nauja šio siūlo pusė – marginta. Gausią vienspalvę kolekciją šiemet papildė visas būrys labai įdomiai margintų (pavyzdėlis paskutinėje nuotraukoje). Galima derinti margus su vienspalviais, galima – vienas spalvas su kitomis, mat visos susišaukia tai vienu, tai kitu atspalviu. Kompanija jau išbandė (kai ką ir iki galo;)) ir labai palankiai įvertino.

IMG 4362

Pabandykit ir jūs:)!{jcomments on}

IMG 4425

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00