Smagus spalvotų kamuoliukų papildymas

Nauja siunta iš Schoppel-wolle pilna gražiausių, smagiausių ir spalvingiausių kamuoliukų. Pradedam kraustymą nuo pažįstamų ir mėgstamų siūlų papildymų. Jausmas dėliojant juos į lentynas lyg žiūrint į gražią taip neseniai dar skylėtą pirmokiuko šypseną…:).

Öko Socke (70% vilna, 30% linas, 100g ~ 300m). Natūralūs nedažyti pluoštai sujungti tarpusavyje ne verpiant, o juos paveliant. Kaip galima spręsti iš sudėties, siūlas lino dėka puikiai krenta, yra tvirtas, patvarus ir švelnėjantis su nešiojimu. Vilna užtikrina jam puikų formos laikymą ir šilumą. O bendras derinys tikrai patiks modernaus garderobo kūrėjams – jo lyg patrinto asfalto vaizdas turtingai atrodys tiek vienas, tiek raštuotas. Beje, jis puikiai draugauja su kitais siūlais – to paties gamintojo Zauberwolle, spalvotu Noro – derinių ir efektų galimybės neišsemiamos…

IMG 2690

Spalvotasis Gradient (100% pavelta merino vilna, 100g ~ 260 m) šįkart nespalvotas, pritrūkom populiarių juodai-baltų atspalvių.

IMG 2706

Ir elegantiškas padūmavusių slyvų spalvos Cashmere Queene (45% vilna, 35% kašmyras, 20% šilkas, 50g ~ 140m). Legvutis ir švelnus kaip debesėlis orinis siūlas gaunamas paveliant visus tris brangius pluoštus tarpusavyje.

 IMG 2709

Smagaus pavasarinio planavimo ir dėliojimo – ryt kraustom toliau:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00