Spalvotos kreidelės

Sirri vilna iš Farerų salų atkeliauja pas mus ne tik natūralių avių spalvų, bet ir labai ypatingai dažyta.

IMG 2858

Tokių grynų, švarių ir aiškių spalvų sunkiai rasite pas kokį kitą gamintoją. Tikra vaškinių kreidelių dėžutė – kiekvieno menininko, tiek mažo, tiek didelio, džiaugsmas. Tos pagrindinės spalvos gal ir būtų banalios kitoje medžiagoje, bet tokioje „vilniškoje” terpėje jos įgauna gilumo ir jėgos. Iš tų spalvų aš nusimezgiau patį beprotiškiausią turbūt savo gyvenime megztinį. Nauja siunta užpildė visas skyles toje spalvų fiestoje, tik oranžinės spalvos gamintojas atsisakė. Aš giliai dėl to liūdžiu, man jos tikrai labai trūks. Kam trūks kartu su manimi, dar kelios sruogos ir praeitų metų kolekcijos laukia:).

IMG 2861

Dažytos sruogos puikiai gali būti derinamos su nedažytomis, tik storį atitaikyti reikia. Iš pačio pačiausio vidutinio storio 5/2 (100g ~ 250m) galima megzti pačius įvairiausius dalykus tiek namuose nešiojimui, tiek laukui. Spalvotoms pirštinėms sunku rasti puikesnį pasirinkimą. Jis ne tik atlaikys sniego mūšius, nuolatinį jo kasimą, trynimą, nuo tik gerės ir gražės! Spalvų pasirinkimas taip ir prašosi dryžių, raštų, spalvotų plėmų žaidimų…

IMG 2864

Spalvinti yra ir ploniausi 5/1 (100g ~ 500m) siūlai.  Prisiekiu, užsakydama papildymą tikrai neturėjau galvoje artėjančių švenčių. Bet jei gyvenimas pats taip sutvarko, gal kam kils kokia šilta tautinė idėja…;)

IMG 2876

Ir pačių storiausių 5/3 (100g ~ 165m) spalvų papildymas. Rimti stori mezginiai visai neturi būti bespalviai!

IMG 2877{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00