Virbalai angliniai

IMG 2058

Anglies pluošto virbalai – vieni moderniausių tarp savo metalinių ir medinių kolegų. Labai lengvi, neperslidūs, su gana smailiu ir slidžiu metaliniu antgaliu, palengvinančiu mezgimą. Jie tvirtesni už medinius (todėl gali būti net 1 mm) ir kartu su jais gali keliauti lėktuvu. Prekiaudama jais jau ne pirmus metus, pastebiu dar vieną tendenciją. Šiuos virbalus labai mėgsta… vyrai. Nebūtinai sau megzti, dažniausiai užėjus pirkti priemonių savo mezgančioms moterims, jie labai greitai identifikuoja anglies pluoštą tarp daugybės kitų aplinkui kabančių daiktų, labai džiaugsmingai įvertina pažangą tokioje nemodernioje srityje kaip mezgimas ir nė vienam nekyla nei klausimų, nei nepasitenkimo dėl kainų (šie virbalai yra patys brangiausi). Ačiū už tai dviračių ir žvejybos reikmenų parduotuvėms!

IMG 2062

Angliniai virbalai, kaip ir daugelis iš kitų medžiagų pagamintų, yra prisukami prie valų (tiek ilgų, tiek patrumpintų 40 cm valui) ir prasideda nuo 3 mm.

IMG 2067

Valiniai virbalai (nuo 40 cm iki 150 cm ilgio) prasideda nuo 2 mm.

IMG 2073

IMG 2080

Ir kaip be 5 kojininių virbalų. 15 cm ilgio jie prasideda nuo 1.5 mm,

IMG 2070

20 cm ilgio – net nuo 1 mm (tik šie bus be metalinio antgalio, kaip ir 1,25 mm). Riešinėms ar kitai smulkybei megzti lėktuve, pavyzdžiui:).

IMG 2091{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00