Virbalinės naujienos

Prieš pat šventes užplūdusios parduotuvę dėžės šiek tiek sutrikdė gražų šventinį jos vaizdą, paskui šventės truputį sutrikdė tų dėžių tvarkymą. Tiksliau, ne tiek patį tvarkymą, kiek pasirodymą. Viskas jau savo vietose (beveik;)) ir pasiekiama bei atrandama:). Pradedam šiandien nuo virbalinių naujienų, tik dėl tos pačios priežasties, kad jos atkeliavo truputį anksčiau už siūlines, o ne dėl to, kad būtų svarbesnės. Mezgime virbalai su siūlais egzistuoja tik darnioje poroje.

IMG 1682

Pradedam nuo naujienos – Zing virbalų. Jie pagaminti išsaugant gerąsias aliuminio savybes – lengvumą ir patvarumą. Minusams durys uždarytos. Šie virbalai nesilanksto kaip plastelinas, kas labiausiai mezgėjus erzina, ypač mezgančius kiečiau. Naujieji Zing virbalai yra lengvi ir tvirti, vidutinio slidumo.

IMG 1684

Dar vienas ryškus dalykas skiria juos nuo įprastų aliuminių virbalų – tai spalva. Kiekvienas numeris turi savo spalvą, todėl reikiamo dydžio virbalus matysite iš tolo. O kas pamirš, kad mėlyna spalva reiškia 4 mm, ant virbalo lazeriu įrašytas dydis, kuris nenusitrins laikui bėgant.

IMG 1687

Virbalai yra nuo 40 cm iki 120 cm ilgio, nuo ploniausio 2 mm iki storulių 6 mm. 100 cm ilgio virbalai kažkaip pabėgo nuo fotosesijos, bet ne nuo mezgėjų;).

IMG 1693

Spalvoti ir kojininiai virbalai – 15 ir 20 cm.

IMG 1697

Juose ryškiausiai matosi visas spalvų spektras. Aš jau turėjau laiko išmokti, kokios spalvos yra 2 mm ir 2,25 mm…;).

IMG 1699

Kas jau išbandėt naujovę?{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00