Konceptualios dovanos

Sukantiems galvas dėl dovanų mezgėjams, siūlome konceptualius variantus tiems, kas nėra tikras, kokias spalvas mėgsta gavėjas, norėtų jis megzti kojines ar nusiteikęs imtis megztinio.

IMG 1772

Dizainerės Lea Redmond sukurtas dangaus šalikas („Sky Scarf„) mezgimo malonumą suderina su kasdieniu dangaus stebėjimu. Gali būti, kad dovanodami raštą ir penkis kamuoliukus (baltas, melsvas, mėlynas, šviesiai ir tamsiai pilkas) su virbalais prie mezgimo džiaugsmo padovanosite ir neįkainojamą priedą – kasdienį žvilgsnį į dangų. Kiek iš mūsų kasdien pakeliame į jį galvas? Pabaigęs šaliką žmogus ant kaklo suksis ne tik paprasčiausią vilnonę šilumą, bet kelių mėnesių dangaus juostą. Šviesesnis aksesuaras, tamsesnis ar margesnis – jau ne nuo mūsų skonio, o nuo to paties dangaus priklausys…:). Parinkom tik du (Drops Alpaca ir Fina DK) vidutinio storumo siūlų (mezgami du siūlai kartu) variantus, bet mielai bendrom jėgom pririnksim ir kitokių – storesnių ar plonesnių, kaip jau norėsis.

IMG 1766

Dar viena tos pačios dizainerės idėja – nuotaikų šalikas („Mood Scarf„). Koncepcija ta pati – kasdienis stebėjimas, tik jau ne dangaus, o savęs paties.

IMG 1779

O ar žinot, kokias spalvas Pantone paskelbė 2016 metų spalvomis?

IMG 1788

Po šių metų marsalos, ateinančiais mums siūlomos švelni rausva ir melsva. Geras pasirinkimas naujovių mylėtojams ir neapsisprendžiantiems, kuri spalva labiau tinka prie akių. Galimi patys įvairiausi variantai – nuo plonos ir prašmatnios alpakos su šilku iki storo puraus Escimo. Iš pastarojo galima nusimegzti dviejų spalvų kaklą ir nešioti pagal nuotaiką:).

IMG 1786

O gal moheris 2016 metų šaliui? Su švelniai violetiniu tiltu tarp dviejų metų spalvų:).

IMG 1782

Besidomintys mūsų šaknimis ir dabartine mezgimo situacija Lietuvoje bei pasiilgę senų raštų ir technikų tikrai įvertins šią Donnos Druchunas knygą. 

IMG 1792

Daugeliui projektų joje reikia būtent tokio tipo vilnos, kaip estiškoji Aade Long. Daug naujai prisuktų „keksiukų” taip ir prašosi pridedami vietoj tikrų saldumynų (o mezgėjui jie tikrai gali pasirodyti daug saldesni;)). Kam norėsis tautiškos gaidos – Lietuvos vėliavos spalvų rinkinukas.

IMG 1795

Ir daug visokiausių derinių –

IMG 1796

tiek vienodai prasidedančių dviems vienodiems daiktams,

IMG 1799

tiek pažaidimams spalvomis.

IMG 1710

IMG 1800

Celofonas gerokai sumažina šių gražių kamuoliukų fotogeniškumą, bet užtai suteikia dovanai reikalingo puošnumo!

IMG 1805

IMG 1807

IMG 1810

Dvi naujos Daivos kepurės ir numegztos iš tokių nedidelių „kiekiukių”. Šiai kepurei reikėtų 3 skirtingų spalvų sruogų, po jų liekanų būtų gerai mezgyklai atidaryti. O dabar liko tiek, kad įkvėptų… naujai kepurei;).

IMG 1720

Seniai Daiva mane bakino tas sruogas mažesniais ir gražesniais pavidalais pristatyti, o pati brandino idėją numegzti kepurę su mišku iš senose pirštinėse išmegztų eglučių.

IMG 1724

Keksiukai išsukti gundo, eglučių miškas (ir ne vienas!) pasodintas. Ir net po vienas medelis juose šventiškai artėjančioms Kalėdoms papuoštas…

IMG 1707

Smagaus rinkimosi!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00