Galvojame apie dovanėles

IMG 1437

Beieškodami ir besirūpindami kalėdinėmis dovanomis savo artimiesiems, nepamirškit jų mėgstamo užsiėmimo. O mes pasirūpinsime pasiūlymais, kurie pradžiugins bet kurį mezgantį (greičiausiai taip pat dovanas šiuo metu;)) žmogų.

IMG 1444

Estiška vilna yra nuostabiai gražus, šiltas ir kokybiškas siūlas. Viena bėda – jis supakuotas labai dideliais kiekiais ir labai… nešventiškai atrodo. Taisom padėtį!

IMG 1448

Paruošėme pačių įvairiausių estiškos vilnos rinkinukų, kurie atrodo lyg Pelenė puotoje. Juk tik patys įžvalgiausi žino, kad Pelenė buvo tokia pat gera visada, tik pasikeitė suknelę. Keičiam ir mes estiškos vilnos rūbą – nepagerindami, tik papuošdami ją šventei:).

IMG 1438

Mažyčiai dailūs keksiukai šventiškai supakuoti gali keliauti tiesiai po eglute. Vieni ar su palyda – gerais virbalais, lentelėmis raštui sekti, žymekliais ir knygom vietoj puošnios karietos, žirgų ir vežėjo.

IMG 1452

Rinkinukuose – nedidelis kiekis. Pats tas smulkiems mezginiams, pažaidimams spalvomis ir įkvėpimui. Kas dar nebandėt estiškos vilnos, galit paragauti mažom porcijom. Patiks, tikrai:).

IMG 1456

Daug rinkinukų sudaro vienoda pora kamuoliukų – vienodoms pirštinėms, rankovių raštams.

IMG 1442

IMG 1453

Kituose – paderintos kelios spalvos, kviečiančios kurti, interpretuoti, raštuoti, dryžuoti…

IMG 1460

O gal norėsite kam padėti po eglute visą vaivorykštę?

IMG 1446

O gal vitaminų bombą?

IMG 1450

Obelų žiedus – pavasario pažadą?

IMG 1457

Patriotinį nusiteikimą?

IMG 1441

Nuotraukose tik labai nedidelė dalis paruoštų rinkinukų. Užsukę į parduotuvę rasite didžiulį pasirinkimą. Visiems skoniams ir tikslams.

IMG 1463

O jei sugalvosite pridėti tokį rinkinuką prie didelės tos pačios vilnos sruogos visai rimtam spalvotam mezginiui, su džiaugsmu padėsime išsirinkti:).

IMG 1465{jcomments on}

 

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00