Nykštukai ir kalėdinės dovanos

Kojinių kulnų kursų atsiskaityme Erika Martinavičiūtė be konkurencijos ir be nykštukų laimi prizą – romaną apie siūlų krautuvėlę ir apie ją besisukančias istorijas.VALIO! VALIO! VALIO!

IMG 0002

Balerinų kojinių kursų derlius gausus ir gražus:). Nykštukas į vakarą kažkoks užsimiegojęs ir su kiekvienais metais vis labiau panešėjantis į paprastą žmogų….;)

IMG 0006hh

Tik azartas ir ugnelės akyse niekur nedingo. Sveikinam Aušrą Svarauskienę – jos MZ laukia graži ir didelė mezgimo knyga!

IMG 0011gg

O kad šiandienos įrašo pagrindinis personažas – nykštukas, kurio raudona kepurėlė prieš Kalėdas vis dažniau pasirodo tai šen, tai ten, noriu pasidalinti dar viena labai gražia ir labai didele iniciatyva.
Rūta numezgė visas šias kojines dovanų vienišiems senelaims iir abi su mažąja dukrele keliaus kaip dvi Snieguolės pas tuos, kuriuos lanko tik socialiniai darbuotojai.”Čia tos kojinės, kurios, kaip sakiau, keliaus seneliams. Kai mezgiau atrodė begalybė, užėmė pusę siūlų pintinės, o suskaičiavus pasirodė visai mažai – tik 16 porų. Bet vis geriau nei nieko… Dar į kompaniją įsiprašė skara kokiai močiutei, nes iš baltų siūlų na nekilo ranka megzti kojinių :D. Tai va, pintinė vėl liūdi be siūlgalių, liko tik nebaigti „rimti” projektai :)”

DSC 0412.JPGh

Ir dar – Asta, dėl rūpesčių neparodžiusi savo numegztų balerinos kojinių, kurioms pati davė vardą, rodo, kuo mes užsiimam šiuos savaitgalius, o ji – praeitais metais. Jau n-toji jos pirštuotų pirštinių pora, šios – kolegei, kuri dėl ilgų pirštų ir siauros rankos neturi jokio pasirinkimo parduotuvėse. Labai jai nuskilo, sakyčiau. Tegyvuoja ne-standartas!:)

image-a04c0f6a16227a74bb49d714bd8d995db2908b3df1e730280e0b369075d06d12-V.jpghh

Visa eilė kojinių ir balta skara megztos bei fotografuotos Rūtos Iliuk. Pirštuotos pirštinės megztos ir fotografuotos Astos BekintienėsZauberball 1536 (fuksijos).{jcomments on}

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00