IV spalio savaitės nuolaidos

Kojinių mėnuo eina į pabaigą, bet labai tikiuosi, kad nei poreikis, nei meilė joms niekada nesibaigs:).

IV SPALIO SAVAITĖS NUOLAIDOS

Regia City Color, Regia Jacquard Color, Regia Galaxy – 4,49 € 3,60 €;

Regia Stretch – 4,03 €2,90 €;

Regia Firn Color – 4,34 € 3,30 €.

IMG 0903

Regia City Color pats pavadinimas nusako spalvas ir stilių – miestas. Spalvos išdėliotos netolygiais dryžiais pramaišiui su smulkiu rašteliu taip, jog rezultatas atrodys labai rimtų pastangų vaisius. Miesto ritmas, miesto raštai, miesto spalvos – miesto žmogui. Ir žmogučiui:)

IMG 9132

Panašiai įmantriai išmarginti ir Regia Jacquard color siūlai.

IMG 0907

Tik juose tvarkingos spalvotos juostelės perkerta smulkių raštelių eiles. Spalvos tinka tiek vyrams, tiek moterims – kaip džinsai.

IMG 0476

Regia Stretch siūlas turi savyje elastinį siūliuką ir yra pats geriausias reikalas kojinių dalims, kurių tamprumas garantuos idealią ir ilgalaikę kojos bei kojinės sąjungą. Pasilikim jį kraštams, kulnams ir pirštams. Su spalvotais siūlas toks derinys bus ir gražus, ir patogus.

IMG 0911

Regia Firn color – vienintelė kojininių siūlų serija skirta vaikiškoms kojinytėms. Ne tik dėl žaismingų spalvotų dryžiukų, nors jie taip pat nekliudo;).

IMG 0913-001

Visų kojininių siūlų marginimas pritaikytas maždaug 60-64 akių kojinei. Mažai kojytei reikia daug mažiau akių. Tradiciniai siūlai tokiose mažose kojinytėse keisis dvigubai lėčiau nei suaugusiškose. Šie siūlai dažyti labai trumpais perėjimais, galvojant apie mažą akių skaičių.

1-IMG 3653

Suderinti su vienspalviu švelniu Regia Silk, šie siūlai dailiai susidryžuos ir vaikiškoje liemenėje ar megztuke. Drąsiai planuokite sagas – turim idealiai atitinkančių spalvų:).

1-IMG 3657

Ir dar viena serija – Regia Galaxy. Ratu megztose kojinėse šie margi siūlai sudėlios spalvotus žiedus, kokius astronomai stebi aplink planetas. Siūlai romantikams, žvaigždžių augintojams ir svajotojams…

IMG 0922

Vaikiška kojinytė megzta Jolantos KasteckienėsRegia City Color 4775 (London). Vaikiškas komplektėlis iš Regia Firn 1808 ir Regia Silk 00054 megztas Gražvydės Norkienės. Sagos – Union Knopf.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00