III savaitės nuolaidos

Trečia spalio nuolaidų savaitė skirta dizaineriškiems siūlams.

Regia Design Line „Jazz Color” – 4,49 €  3,80 €;

Regia Design Line „Random Stripes” –  5,36 € 4,40 €;

Schoppel-wolle „Jeans Ball” – 11,27 € 9,90 €.

Regia pastaruoju metu dažnai bendradarbiauja su žymiais tekstilės dizaineriais, užsakydama jiems sukurti savo kojininių siūlų linijas. Šią savaitę – nuolaidos dviems Design Line serijoms. „Jazz Color” seriją sukūrė žymi britų dizainerė Erica Knight,

IMG 0789

pasižyminti minimalizmu ir išieškotomis spalvomis bei formomis. Jūsų laukia Something else, Flamenco Sketches, Be Bop, Kind of Blue, Mint Julep. Regia išleido prie šių siūlų ir dizainerės sukurtų modelių bukletėlį (Journal 610), kuriame paprastuose aksesuaruose gražiausiai atsiskleidžia siūlo spalvos.

IMG 0010

Kelios nuotraukos, kad negalvotumėte, jog kojininiai siūlai negali palipti aukščiau kojų. Iš jų bus nuostabios pirštinės, kaklai, kepuraitės…

IMG 0005

Viršuje Astos Merkienės komplektas iš Mint Julep, apačioje – pirštinės dukrytei iš kitos spalvos siūlų (Flamenco Sketches). Flamenką šoka ir paukščiukai ant kepurės, matot?:).

DSC 0165

Viltės Janušauskaitės megztas baktusas su bepirštėm pirštinėm – dar vienas puikus šio siūlo pritaikymas ne tik kojinėms.

IMG 0009

Antrą šios savaitės seriją „Random Stripes” sukūrė tekstilės dizaino genijus – Kaffe Fassett. Jis buvo pirmasis dizaineris, pradėjęs šią išskirtinę kūrybinę liniją. Turim MZ beveik visas, o šią savaitę turit galimybę su nuolaida išbandyti jo netolygius dryžiukus. Išskirtinis spalvos jausmas paverčia viską, prie ko prisiliečia šis žmogus, meno kūriniu. Nepraleiskit progos – kad turėtumėte dizaineriškas kojines, tereikia tik paimti kamuoliuką ir megzti besimėgaujant spalvų muzika. Ir kukliai nuleisti akis, kai kiti girs jūsų mezginius už taip nepaprastai suderintas spalvas…;).

IMG 0798

O jei kada megsit tapybą, šie kamuoliukai puikiai pasitarnaus fonui. Ar raštui – nelygu sumanymas… (Dalios Liepuonienės megztose pirštinėse pagal Van Gogh paveikslą „Žvaigždėta naktis” fone panaudotas tolimiausias kamuoliukas 2903, pirštinių modelis – „Starry Night„.)

IMG 4296 medium2

Trečias siūlas nuolaidų krepšy yra kito gamintojo. Bet jis puikiai įsijungia į dizainerišką būrį. Už Schoppel-wolle pavadinimo slypi žmogus-orkestras, nuolat stulbinantis mus naujais atradimais, netikėtais spalviniais deriniais ir ypač šmaikščiais, daugiaprasmiais ir poetiškais jų pavadinimais. Išbandykit jo patrinto džinso efektą sukuriantį siūlą „Jeans Ball„. Ant padėklo pagal laikrodžio rodyklę – nusiteikęs, šeivamedžio uogos, žiūrint į ugnikalnį, mielos smulkmenos ir triušių maistas. Mažiems daiktams pradžioje,

IMG 0786

o jei patiks – ir visam megztiniui:).

Ekvadoras x  2  medium2

Vaidos B. megztukas iš 2130 (Šeivamedžio uogos), modelis – „Ecuador„.{jcomments on}

 

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00