Savaitęs nuolaidos II

Antros spalio savaitės nuolaidų krepšyje – šie kojininiai siūlai:

Regia „Twin Color” (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 420m) –  7,50 € 5,95 €;

Opal „Memory” ir „Regenwald” (75% vilna, 25% poliamidas, 100g ~ 425m) – 8,66 6,95 €;

Regia Silk (55% merino vilna, 20% šilkas, 25% poliamidas, 50g ~ 210m) – 5.18 € 3.95 €.

IMG 0603

Regia Twin serija sumanyta poroms. Panašių spalvų, bet truputį kitaip margintos poros sielos ar kraujo dvyniams. Visiems, kas nori parodyti savo bendrystę, nesipykdami ryte, kieno šios kojinės. Šių kamuoliukų poros jau šildo kažkieno kojas, parduotuvėje Jūsų laukia Simona, Aleksandras ir Ulrichas.

IMG 0605

Jei dar nebandėte Opal siūlų, nuolaidų savaitė bus puiki proga jų „paragauti”. Išskirtinio atpažįstamo marginimo, nepaprastai minkšti ir tvarūs ir net 5 metrais ilgesni nei įprasti kojininiai siūlai. Manot, 5 metrai – labai nedaug? Kas yra pritrūkęs siūlo antros kojinės pirštams, tikrai taip nebegalvoja;)). Viršuje – kamuoliukai iš „Memory” serijos, apačioje – „Regenwald„. Pastaroji serija turėtų labai patikti gyvūnų mylėtojams. Kiekvienas kamuoliukas skirtas kokiam nors gyvūnui, jo dažymas atitinka pasirinkto atogrąžų miškų gyventojo spalvas. Parduotuvėje jūsų laukia bitė ir tigras (labai tikras!). Pirkdami šiuos siūlus ne tik šiltinsite kojas (ar kaklus, rankas…) pasirinkto gyvūno spalvomis, bet ir paremsite atogrąžų miškų išsaugojimo akciją, kuriai tenka dalis pinigų.

IMG 0608

Regia Silk siūlai skirti tiems, kas mėgsta ne tik šiltas, bet ir labai švelnias kojines. Minkštutėlės  merino vilnos šiluma čia jungiasi su šilko žvilgesiu bei švelnumu ir poliamido tvirtumu. Nemokat megzti kojinių? Laukiam kursuose:).

IMG 0614{jcomments on}

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00