Vasarai pasiruošę?

1-IMG 8122

Po mūsų kasmetinių pašnekesių apie vasaros netikėtumą (?) ir trumpalaikiškumą, Dalia šiai vasarai pasiruošė iš esmės. Vos tik vasarai prasidėjus, ji jau tuoj turės 4(!!!) naujus drabužius. Šiandien pirmasis, jau visas pabaigtas ir priderintas (tinka prie visko!).

1-IMG 8125

Numegztas vienu populiariausių pastaruoju metu marginimo būdu – linas derinamas su plonu Noro siūlu. Pirmoji su tokiu megztuku atidarė šį sezoną Jolanta, bet toli ir aukštai – ant savo stogo. Kai pagausiu žemiau – parodysiu:). Rezultatas – ir numatomas (Noro spalvos eis taip, kaip vaizdžiai matosi kataloge), ir visai nenumatomas, nes šalia margo siūlo pridėto lino spalva sukuria vis naujus melanžus. Galima imti vieną liną ir vieną Noro atspalvį, o galima ir jais žaisti pačiais įvairiausiais būdais, kaskart gaunant vis kitokią medžiagą.

1-IMG 8132

Margas siūlas kaip jau ir jokio rašto nebesiprašo, gražus megztas lygiai. Pirmais smuikais groja spalvos ir siluetas.

1-IMG 8126

Pastarasis – ponas populiarusis. Nuleisti pečiai (po 2 akis pridedama kiekvienoje eilėje), kuriems jau ir nebereikia papildomų rankovių, užbaigia jas taip pat vienas populiariausių ir universaliausių I-cord kraštas.

1-IMG 8127

Dalia į šį siluetą įvedė nukritusį kaklą priekyje, apie kurį užpraeitais metais pasakojo kursuose viešnia iš Estijos. Linas – dėkinga tam medžiaga. Ir pati pačiausia vasarai:).

1-IMG 8128

Dalios Liepuonienės megzta palaidinė iš 4 gijų lino ir Noro Cashmere Flavor 171. Apykaklės receptas – „Waterfall collar„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00