Audronės megztukai

Vis ruošiuosi kokį mėnesį paskelbti megztinių mėnesiu ir tik juos rodyti. Susikaupė jų didžiulė eilė, pačių įvairiausių. Kad ir kur bekryptume, į smulkmę ar į stambiagabaričius mezginius, megzto garderobo centre visuomet lieka megztiniai. Ir gegužė būtų turbūt pats geriausias laikas tokiam paradui, nes megztinis – pagrindinis šio mėnesio drabužis, kai šiltų kepurių ir pirštinių su kojinėm jau nebereikia (dažniausiai;)), o trumpom rankovėm dar per šalta. Nepažadu, kad nenukrypsiu nuo temos, nes visos mezgėjos nuolat krypsta ten bei šen ir įvairovė būtina ir reikalinga, bet pasistengsiu parodyti kuo daugiau megztinių, iš įvairiausių siūlų, įvairiausių modelių ir skirtingų stilių. 

1-alpaca5 medium2

Pradžiai Audronės du nauji megztukai. Jie, tiesa, ne visai nauji, tik dabar nufotografuoti. Gimė žiemą su krūva liudininkų bei patarėjų.

1-alpaca4 medium2

Šis samaninis megztukas atsirado iš… siūlų. Taip, žinau, iš jų atsiranda visi megztiniai, bet kai kurie prasideda nuo idėjos, nuo siūlų rinkimosi. Šis prasidėjo nuo siūlų atradimo. Savo spintoje. Pirktų kažkokiai idėjai, kuri, išdavikė, ėmė ir paliko tą tamsiai žalią maišą. Tai Audronė naujom akim pažvelgė į tą maišą ir nusimezgė tokį paprastą, jaukų, šiltą megztuką pavasariui, pažaidusi tik išvirkščių akių juostelėm (smulkesnėm kaklui, stambesnėm – priekio detalei). 

1-alpaca2 medium2

Šalia tų samaninių spintoje pasirodė besą ir pora kamuoliukų geltonos alpakos, taip pat kažkokiu tikslu pirktos. Tai ji prisiderino prie tamsiai samaninio pagrindo ir dabar apgaudinėja visus, apsimesdama visu tikru megztuku, išlendančiu iš po žalio, nuslėpdama tiesą, jog jos – tik spalvoti kraštai:).

1-alpaca1 medium2

O šis megztinis – pirmasis Audronės vien iš Noro siūlų. Jo garbei buvo iškraustyta 5 litų monetų taupyklė. Dalis pasirinktos spalvos atsidūrė štai šiame megztinyje, likučio visam megztiniui neužteko ir Audronė prisipirko priderintą spalvą. Pradėjo megzti klasikinį reglaną, bet kažkaip reikalai nesiėjo. Iš pradžių trūko Noro, paskui noro… Kol vieną įkvėpimo akimirką sugalvojo vieną spalvą megzti lygiai, kitą – zigzagu.

1-j-noro2 medium2

Viskas staiga sustojo į savo vietas – suskambėjo, subangavo.

1-j-noro4 medium2

Spalvos taip gerai tarpusavyje susiliejo, kad neatskirsi vienos nuo kitos, jei koncepcija nepaaiškinta. Ir naujas rūbas vėl abiems – mamai ir dukrai:).

1-j-noro3 medium2

Audronės Steponaitienės megzti megztiniai. Pirmasis – iš Drops Alpaca 7895 ir 2923, antrasis – iš Noro Flower Bed 1366, 1377. Nuotraukos taip pat abiejų – mamos ir dukros:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00