Wanderling

 1-IMG 7825

Visi žinom, jog būna tokių drabužių (gal tiksliau būtų pasakyti „atsitinka tokie drabužiai”;)?), kurie iškart prilimpa kaip antra oda. Jų nereikia jaukintis, prie jų nereikia pratintis, su jais taip gerai jaučiamės, jog gali būti, kad aplinkiniai ir nepastebės naujienos, jau tapusios mūsų dalim.

 1-IMG 7812

Čia Dalia bando balos atspindyje pasitikrinti, ar tikrai su nauju megztuku taip gerai atrodo, kaip ir jaučiasi.

 1-IMG 7806

Rowan Revive siūlas sukurtas, rodos, būtent šioms taišiltataišalta dienoms, kai vilnonio tvido jau nebesinori, o plonytėms plazdančioms palaidinėms dar neatėjo laikas.

1-IMG 7820

Retai kada aš noriu sau to paties, ką pamatau ant kito virbalų, bet šio megztuko užsimaniau jam dar pažastų nepasiekus. Ir net spalvos tos pačios;)

1-IMG 7814

Kaip ir daugelis šios dizainerės modelių, jis paprastas, bet su labai apgalvotom subtiliom detalėm. Išieškota kaklo linija, subtilus A formos siluetas ir dailios pynelės nugaroje ir šonuose.

1-IMG 7823

Nepaprastai reikalingas ir geras priedas – įleistinės kišenės. Jas Dalia numezgė iš plonesnio lino, pritaikiusi spalvą.

1-IMG 7815

Ir daug razinų ant pyrago – dailiųjų Kristinos sagučių!

1-IMG 7817

Daliai šis modelis jau antrasis.

 1-IMG 8707

Pirmasis buvo iš estiškos 3 gijų vilnos. Megztas  žiemą, šiltos vilnos ir skanios raudonos spalvos su vos vos Noro Cashmere Flavor paspalvintais rankogaliais ir kišenėm. Tikėjausi, kad pamiršiu, bet po antros serijos noriu dar labiau.

1-IMG 8711

Dalios Liepuonienės megzti megztiniai. Modelis – „Wanderling„, siūlai – Rowan Purelife Revive 465 su 4 gijų linu ir estiška Aade Long 8/3 vilna su Noro Cashmere Flavor 156.{jcomments on} 

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00