2015 metų pradžia

Mokydamąsi vidurinėje mokykloje, vienu metu turėjau labai griežtą geografijos mokytoją. Pamokos jos nebūdavo dažnos, ne pagrindinis dalykas ta geografija, tai ir sėkmingai būčiau tas retas baimes pamiršusi, jei ne jos ilgalaikis ir kasdienis (!!!) projektas – orų stebėjimas. Jau rašiau apie tai, koks neįveikiamas košmaras man būdavo ankstyvas kėlimasis ir rytinės temperatūros stebėjimas (akivaizdu, rytais ši mokytoja man nesisapnuodavo ir iš lovos neversdavo;)), tekdavo suktis ir kurti. Blogiausia dalis būdavo patikrinimas, nes visi gyvenome ne tik tame pačiame mieste, bet ir tame pačiame rajone, tai dideliems lyriniams nukrypimams erdvės nebuvo.

1-2015-02-10 16-03-57 0011 medium2

Tai va tuos patikrinimus mirtinoje tyloje ir prisiminiau, pamačiusi, kad ne vieną mezgėją užkabino Gitanos orų apklotas.

1-20150324 091334 medium2

Patyliukais piktdžiugiškai krizendama pagalvojau: „Va ir patikrinsiu, kaip sąžiningai orus stebėjo dvi vilnietės;)”. Tai kokia gi iš tikrųjų buvo 2015 metų pradžia?:))

1-uzklotas

Pirmos dvi nuotraukos – Žydrės mezgamo pledo iš Regia 4-ply kojininių siūlų. Antrasis  – Aušros Svarauskienės ir jos dukters jungtinis projektas. Siūlai – Regia 4-ply ir Drops Fabel.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00