Iš dangaus į žemę

Šiandienos naujienos – kosminės tikra ta žodžio prasme. Žemėje mes gyventi pripratę ir su temperatūrų skirtumais (daugiau mažiau sėkmingai) dorotis per daugelį metų išmokome, bet lankant kitas planetas ši problema tapo gerokai rimtesnė. NASA mokslininkai atrado pluoštą, kuris akumuliuoja šilumos perteklių ir jį atiduoda sušalus. Šis atradimas pirmiausia buvo pritaikytas kosmonautų aprangai, o pramonei žengiant koja kojon su mokslo atradimais, pasidarė prieinamas ir iš Žemės kojos neiškeliantiems.

1-IMG 0436

Naujieji „REGIA ACTIVE” siūlai (40% vilna, 40% akrilas, 20% poliamidas, 50g ~ 125m) savo spalvų gama pirmiausia asocijuojasi su žiemos sportine apranga, bet ir tie, kas praktikuoja kasdieninio gyvenimo „sportą”, laukia šaltame ore transporto, lėtai juda šaltyje, vesdami pasivaikščioti mažuosius, paskui kaista šiltose parduotuvių, darželių, įstaigų patalpose, įvertins šią naujovę. Negraužiantis siūlas  puikus ir vaikams, kuriuos rūpestingos rankos be perstojo aprenginėja ir nurenginėja, kad neperšaltų ar neperkaistų.

1-IMG 0441

Santūrios ir „kultūringos” spalvos tiks nuosaikesnio garderobo savininkams, o ryškių neono spalvų kepurės, kojinės ar pirštinės džiugins spalvų išsiilgusias akis. {jcomments on}

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00