Kursų atgarsiai

Ir šių, ką tik praėjusių, ir seniau vykusių… Pirmiausia susitvarkom su pačiais naujausiais. Be jokios konkurencijos vertinga mezgimo patarimų knyga laukia MZ Agatos už jos dailią skarą ir šventines nuotraukas:). Nukeltų akių mezginių autorius šiemet subėrėm į mano naują stebuklingą krepšelį. Karolis traukdamas pramogauja, o man norisi, kad ištrauktų visus lapelius… Ištraukia tik vieną;)

1-IMG 9894

Romanų ciklas apie vieną stebuklingą mezgimo siūlų parduotuvę tenka Dovilei! Labai laukiam Jūsų abiejų po žiemos atostogų sausio 12 dieną. O visoms dalyvavusioms, ištvermingai baigusioms, kūrusioms, nepatingėjusioms fotografuoti ir atsiųsti – nuoširdžiausias dėkui! Labai tikiuosi, kad tai pirmieji, bet ne paskutinieji jūsų darbai nauja technika. Apie tai – kita istorija.

1-IMG 9898

Šios Jurgitos kojinės su kursais nieko bendra, rodos, neturi.

1-008

Dailūs pereinamų spalvų drugeliai ar kaspinėliai atrodo specialiai sukurti prie džinsų. Ilgai ilgai ieškotos pačios geriausios spalvos – ir kontrastas pakankamas turi būti (nes kitaip – arba mezgi namie, arba klausausi nepaliaujamo mano burbėjimo;)), ir sesei tikti bei patikti (čia kalėdinė dovana), ir pačiai malonu žūrėti.

1-010

Dailutėlis trumpų eilių kulnas ir adata sujungta pabaiga – precizika iki pačių smulkiausių detalių, kaip ir visa, ką daro Jurgita.

1-013

Prie ko kursai? Jurgita juose nedalyvavo, daug pati visko moka, bet ar nieko šios kojinės jums neprimena? Jei ne Gražvydė, gal ši nukeltų akių technika būtų išmokta ir tyliai nugultų į įvairių išmoktų dalykų lentynėlę bendro išsilavinimo spintoje, bet ne!

 1-IMG 7500 medium2-001

Kieno kojinės kiekvieną kartą priverčia mus vis aiktelti iš susižavėjimo?

1-IMG 7508 medium2

Kieno pirštines pamačiusios ne viena stebisi

1-IMG 9523

ir jau sau porą planuoja?

1-IMG 9525

Jei ne kursai, gal ir aš nebūčiau atradus sau naujų šios technikos galimybių. Tik imk gilintis, ir medžiai dygsta vienas po kito…;). Pradėjau eksperimentuoti. Mezgant pirmyn-atgal viskas aišku, su vienu siūlu eini ir grįžti. Mezgant ratu, jau vieną ratą apvažiavus, randi kitą siūlą belaukiantį. Gali antrą eilę ta pačia spalva megzti, gali imti kitą. Gali vieną juostą lygiai megzti, o tik vienos spalvos akis nukelti kaip šiose kojinėse:

1-1-IMG 7484 medium

Toliau – giliau. Sunku ir įtarti, kad šitie langučiai numegzti tik vieną siūlą vienu metu rankose laikant.

1-IMG 8261

Viena eilė mezgama lygiai violetiniu siūlu, kitos dvi eilės mezgamos melsvu siūlu – dvi geros, dvi nukeltos. Vėl viena eilė violetinė. Tada dvi eilės žalsvu siūlu – dvi nukeltos, dvi geros. Ir nuo pradžios. Nuo kulno einantis siaurinimo intarpas megztas lygiai juostelėm.

1-IMG 8274

Šitie stambūs langeliai – taip pat nukeltos akys. Violetinių langelių juostoje violetiniu siūlu mezgama viena eilė geromis akimis, pilku – keturios geros, keturios nukeltos. Pilkų langelių juostoje – pilku siūlu mezgama lygiai geromis akimis, kita eilė, violetinė – keturios nukeltos, keturios geros.

1-IMG 9074

Neabejoju, bus įdomu eksperimentuoti, dar daug naujų dalykų atrasit. Jolanta vakar įrodė;).

1-IMG 9043

Pirmoji kojinių pora megzta Jurgitos Žilinskaitės sesei, siūlai – Zauberball 1535 (pakratės akmenys) su Admiral 0320. Raštas iš Barbaros G. Walker knygos „Charted Knitting Designs”. Kita pora kojinių ir pirštinės megztos Gražvydės Norkienės, raštai iš tos pačios knygos, kojinės megztos iš Regia Tweed 00090 ir Drops Delight 10, pirštinės – iš Drops Alpaca 0506 ir Aade Long 8/2 (balta).  Žaliai gelsvos kojinės megztos iš Regia 4-ply 2019 pramaišiui su margintu kojininiu siūlu, modelis – „Karree„. Kitos, smulkiai languotos, poros raštas iš M. Radcliffe knygos „The essential guide to colour knitting techniques”, siūlai – Regia 4-ply ir Regia Trend & Classic Tweed 9063. Paskutinė pora megzta iš Regia 4-ply 01078, 02018, 01988.{jcomments on}

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00