Įvairios smulkmenos

Mezgimas yra labai paprastas dalykas ir nereikalauja jokių rimtų bei sudėtingų įrengimų. Du pagaliukai ir siūlas – viskas iš esmės. Bet kaip ir visi žmogaus mylimi amatai, mezgimas pamažu apaugo smulkiais, bet labai reikalingais daikčiukais, kurie mezgimą padaro dar malonesnį, patogesnį, greitesnį ir lengvesnį. Knitpro mezgimo priedų gausu parduotuvėje, šiandien atkeliavo pasibaigę. Ir kelios naujienos – kaip be jų:).

1-IMG 5915

Valai, prie kurių prisukami reikiamo dydžio galai (prie to paties valo gali būti sukami bet kokio dydžio ir bet kokios medžiagos virbalas), valų sujungėjai, kurie valų-prisukamų galų sistemą padaro dar lankstesnę ir patogesnę – iš dviejų neilgų valai jo pagalba greitai turėsi vieną labai ilgą. Raudonas pailgas daiktas su juodu bumbuliuku viršuje – mezgimo lėlytė, mezganti apvalią 4 akių juostelę. Seniau ta lėlytė buvo labai populiarus daiktas pradedant mokinti vaikus megzti – procesas kaip ir mezgimo, bet su lėlyte daug lengviau apsieiti nei su ilgais virbalais ir nuolat nuo jų pasimetančioms akims. O iš tos megztos juostelės galima pasidaryti pačių įvairiausių daiktų – nuo sagės, šaliko, žaisliuko iki mezgimo ta pačia virvele. NAUJIENA – virbalų galų apsauga storiems ir plonesniems virbalams, kad padėjus mezginį nepabėgtų akys, o smailas virbalas nesitaikytų išlysti pro rankinės galą…

1-IMG 8178

Greit išpirktos blokavimo vielos vėl MZ – tikra atgaiva kiauraraštinių skarų ir šalių mezgėjams! Į rinkinį įeina 6 1m ilgio vielos, 3 – 0,5m vielos, 3 lanksčios 1m ilgio vielos, metras ir 20 smeigtukų. O jei 20 smeigtukų Jums pasirodys mažoka, yra atskirai dėžutės po 50 vnt.

1-IMG 5920

Dar vienas nepaprastai reikalingas daiktas visiems raštų (tiek kiauraraščių, tiek spalvotų) mezgėjams – magnetinė lentelė

IMG 8215

Aš pati ją drąsiai rekomenduodavau remdamąsi tik ją naudojančių mezgėjų atsiliepimais, o kai neseniai įsitaisiau pati, negaliu suprasti, kaip galėjau megzti be jos! Kiek laiko susitaupo neieškant akimis, kurioje eilutėje esi! Kaip sudėtingiausi raštai virsta paprastais ir lengvai išpildomais!

IMG 8216

Lentelės yra dviejų dydžių – mažos (17,5 cm*26,25cm) ir didesnės (25cm*30cm). Į komplektą įeina magnetinė juostelė ir 3 maži stačiakampiai magnetukai bei rašiklis.

IMG 8220

O kam magnetukų pasirodys per mažai ar jie pasimes, atskirai yra papildymas – dvi juostelės (24 ir 28cm)  ir du stačiakampiai magnetukai.

1-IMG 5978

Viskas – kuo patogesniam ir malonesniam laiko leidimui su virbalais:){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00