Noro ir tik Noro. Plonasis

Daugelis pirmą kartą pamatę plonuosius Noro siūlus (ar tai būtų „Stained Glass” ar „Cashmere Flavor”) net rimtai nestudijuoja vienų spalvų, tik svarsto derinius. Į galimybę megzti rankomis vienu siūlu žiūrima kaip į tikimybę sėstis į kalėjimą (tada jau ir su tokiu galima būtų megzti…). Bet tas reikalas baisus tik iš pirmo žvilgsnio, visi mezgantys vienu balsu tvirtina, kad reikalas ne tik nebaisus, o net labai malonus. Nykštukai mano mezgamą palaidinę iš „Stained Glass” ima daug entiuziastingiau nei prieš tai viengubą liną, o ir aš pati stengiuosi kuo greičiau iš jų atgavus į rankas paimti. Gitana mezga savąjį megztuką iš to paties siūlo, kai yra pavargus ir nori gryno džiaugsmo. Siūlas, iš pirmo žvilgsnio plonas kaip musės žarna (taip sako verpianti Jurgitos močiutė), iš kitos – purus ir lengvai einantis, o besikeičiančios spalvos prikausto visą dėmesį.

IMG 5703

Daiva plonytį Noro suderino su viena mylimiausių šio siūlo technikų – entrelac.

IMG 5704

Pradėjusi nuo kaklo mažyčiais trikampėliais,

IMG 5709

ji palaipsniui didino kvadratus, formuodama pečius, rankoves ir kūną.

IMG 5710

Nugara, kaip ir priklauso Noro su entrelac sąjungai, skiriasi nuo priekio ir nuo to tik įdomiau.

IMG 5714

Įtariu, paskutiniai užbaigimo trikampėliai – iš juodo lino, bet tai tikrai nesumenkina margojo siūlo grožio bei grynumo.  Nes be lino šią vasarą – nė iš vietos!

IMG 5721

Daivos Jakštienės megzta palaidinė iš Noro Stained Glass 2. Beje, tas visus sudominęs Daivos šalikėlis prie lininės palaidinės, taip pat megztas iš Noro Stained Glass 5:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00