Dusk

Silkystones pirmą sykį išbandžiau megzdama „Enchanted Mesa„. Labai man patiko, tik modelis ten – mišrainė iš įvairių „likučių”. Po to aš visą laiką sukau galvą, ką gražaus būtų galima numegzti iš vienos spalvos siūlo. Ir taip man pasyviai galvą besukant užsuko į parduotuvę Inga su tobulu megztiniu iš šių siūlų. Dar į nuotraukas nežiūrėkit, čia tik priešistorė. Aš išsilydžiau, bandau prikalbinti Ingą fotografuotis – nea… (Beje, jos nemėgimo fotografuotis dėka gimė idėja surengti „Enchanted Mesa” megztukų vakarėlį, kad visi galėtų pasidžiaugti ir pasigrožėti, Ingos variantas – iš Rowan Fine lace, dailumo nesvietiško, bet tai jau kita istorija). Visi jos mezginiai ir jai pačiai idealiai tinka, ir siūlas su modeliu – pavyzdinė pora. Deja, pasiseka pamatyti tik tiems, kas tuo metu pataiko į MZ užeiti. Ir taip sutapo, kad kaip tik vienai Ingai renkantis siūlus, užsuko kita Inga, kaip tik ieškanti idėjų mezginiui…

1-IMG 4729

Dabar jau iliustruota istorija. Siūlų spalva išsirinkta kita ir, man rodos, pailgintos kiek rankovės. Bet pagrindinis sumanymas – įgyvendintas, beje, kosminiu greičiu – visame gražume.

1-IMG 4728

Minimalistinis Veeros Valimaki modelis, rodos, specialiai šiam siūlui sukurtas. Šiuolaikiškas siluetas ir jokių raštų, pertraukiančių paties siūlo kalbą. O kad tai ne mano vienos nuomonė, patvirtina ir Ingos dukters, iki šiol nelabai geidavusios mamos mezginių, noras šį megztuką iš mamos pasiskolinti. Paauglės dukros – pati griežčiausia mados kontrolė!

1-IMG 4725

Megztukas pats tas tuoj atvėsiantiems vakarams ir švelniam perėjimui prie rudeniškų vilnų. Varvinu ir aš seilę…

1-IMG 4721

Ingos Jurgaitienės megztas megztukas iš Rowan Silkystones 86, modelis – „Dusk„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00