Flex

Viskas nauja:  ir ką tik išleistas vasarinis dizainerės Heidi Kirrmaier modelis „Flex”, ir Rowan lininiai siūlai „Pure Linen” – taip pat šio sezono naujiena. 

1-IMG 5650

Pirma nuotrauka – antras bandymas. Siūlai šie neatitinka originale naudojamo siūlo storumo, yra gerokai plonesni. Pažiūrėjau aš į tai pro pirštus – ir šitas linas neplonas, mezginio tankumas beveik atitinka, pridėsiu kokį vieną dydį ir bus gerai. Mezgėsi greitai ir smagiai, nors jau eigoje tapo aišku, kad ilgis bus…kaip čia pasakius, iki bambos. Nu bet kokia bėda ilgis – negi problema surinkti akis ir primegzti po to, kiek trūksta. Ne problema – kaip matot, surinkau ir primezgiau. Visas modelis toks neapkantuotas, neapraštuotas, su lengvu neišbaigimo momentu, tai ta apačia man visai praėjo. Plotį galėjau pasimatuoti tik susiuvus šonines siūles. Bandžiau prisidėti dar nebaigtą mezginį, atrodė ankštokai, bet gi čia linas … Susiuvau. Įsibraškinau. Visi gi žinom, kad lininiai drabužiai nuo nešiojimo į plotį išsitampo, ilgio pridėjau, išėjom su Jurgiu į pievas fotografuoti. Jis pasiėmęs fotoaparatą taip keistokai į mane pažiūrėjo: „O… ji turi būti tokia permatoma?”. „Viskas čia kaip turi būti!” – bandžiau save įtikinti. Vaikutis tik galvą pakraipė, jo kokia bėda. Pamačiau nuotraukas ir tą patį vakarą išardžiau. Šį variantą braukiam.

1-IMG 0175

Kitą dieną pradėjau antrą dublį. Mažesniais (2.75mm) virbalais ir pasikoregavus dydžius. Ilgį ėmiau pačiam mažiausiam dydžiui, plotį – pačiam didžiausiam.

1-IMG 5678

Pažaidus klases su dydžiais ir sumezgus papildomą penktą kamuoliuką turiu palaidinę tinkamo ilgio, pločio ir peršviečiamumo.

1-IMG 5684

Ir jau ramiai galiu apžiūrinėti, ne kur trumpa ir ko trūksta, o gražias modelio detales – didinimo skylutes šonuose ir pečių juostoje, neįprastą konstrukciją. Ir nors linas neplonas, tikrai smagu su juo ir per šituos ne visiems smagius karščius:).

1-IMG 5686

Palaidinė megzta iš Rowan Pure Linen 391, modelis – „Flex„.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00