Nukeltų akių dryžiukai. Lininiai!

Štai ta ramybės drumstėja ir iššūkių mėtytoja – nauja Aušros palaidinė. Lininė ir megzta nukeltomis akimis!

1-P1030071

Kai Aušra atėjo pasieiškoti nukeltų akių rašto, kuriame galėtų suderinti kelias lino spalvas, aš žiopsojau per petį. Kaip tik mezgiau Karoliui megztuką iš įvairių skirtingų kamuoliukų ir ieškojau to paties. Ir tą knygą varčiau prieš tai, tik nieko neradau. Bet kas aklam padės? (Mezgimo draugai, jei ką;))

1-P1030076

Aušra rado raštą akimirksniu – jame dailiai pagrindinės spalvos įrėmintose juostose galėjai dėlioti fone  kokias tik nori spalvas. Su spalvomis ji artimai draugauja, tai dryžiukai gavosi tokie ir labai neįprasti, ir labai kultūringi tuo pat metu. (Neabejotinai ir asmens sargybinis nuotraukose ne atsitiktinai – pažiūrėkit, kaip abu spalviškai susiderinę:).)  Ar numatė ji bangeles, kokiomis šis raštas sudėlios spalvas, nežinau, galbūt, man tai tada žiūrint į raštą į galvą neatėjo, kaip dailiai tos juostelės išsivingiuos. Pagrindinė spalva megzta ripsu, o fonas – lygiuoju raštu, todėl pats mezginys ir lygesnis, nei būtų megztas ripsu, ir įdomios faktūros.

1-P1030074

„Mezgiau kūną su rankovėmis kartu nuo viršaus, kaip visos mezgėjos”. Skamba taip paprastai, taip nekaltai – kas priims iššūkį?;))

1-P1030072jj

Aušros Grigelionienės megzta palaidinė ir nuotraukos, siūlai – 4 gijų linas. Nukeltų akių raštas iš B.G.Walker knygos „Treasury of Knitting patterns”.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00