Pasaulinė mezgimo viešumoje diena jau 10 kartą

 

WWkipday

     PASAULINĖ MEZGIMO VIEŠUMOJE DIENA
    2015 m. birželio 13 d. 

 

Kasmet pasirinktą birželio šeštadienį minima Pasaulinė Mezgimo viešumoje diena šiemet švenčia dešimtmetį ir ta proga visi pasaulio mezgėjai išeina į viešumą kartu – birželio 13 dieną. Puiki proga susipažinti su bendraminčiais, pabūti kartu, pasidalinti idėjomis ir tiesiog puikiai praleisti laiką. O gal ir sukurti ką bendra?;)

Dalyvavusieji šiose šventėse paliko po savęs spalvotą medį Kudirkos aikštėje, uždegė žibintus Gedimino kalno papėdėje, atskraidino visą pulką paukščių į Bernardinų sodą, pasipuošė naujais karoliais ar apsiavė šiltom šleputėm… Kaip ir visus bendraminčių susibūrimus, lydėjo šiuos renginius šypsenos, gera nuotaika, bendras kūrybinis džiaugsmas ir šilti prisiminimai.

Šiemet kviečiame visus šį šeštadienį  15 val. į skverelį Gedimino kalno papėdėje, kuriame kažkada stovėjo A. Puškino biustas. Kam norėsis ramiai pasėdėti su rankdarbiu, ateikite su savo mezginiu. Jei paliksite jį namuose – ne bėda, pasiimkite tik įrankius (stambius vąšelius, žirkles, adatas, virvutės pynimo aparačiukus, burbulų darymo įrankus…). Susitikimo vieta parinkta neatsitiktinai. Šalia šio skverelio stovi statybine tvora apjuosta kultinė Vilniaus miesto ledainė „Rotonda”. Kažkada buvusi svarbi vieta kultūriniame miesto gyvenime, dabar stovi laukdama prikėlimo. Kol vėl įsisiūbuos šurmulingas kavinės gyvenimas, užteks tik kelių kamuoliukų siūlų, darbščių rankų, išradingumo ir kūrybingumo, kad ši nuliūdusi nostalgiška vieta taptų… miegančios princesės pilimi

1-IMG 8134

Turėsim visą ilgą popietę ir šviesų vakarą, kad apraizgytume šią ledainę juosiančią tvorą spalvotais voratinkliais (galimos visokios technikos, man vąšelis atrodo tinkamiausias, bet kiekvieno valia rinktis), o gal koks bumbulas virstų mažu voriuku? Siūlais mus kaip kasmet dosniai parėmė „Coats” kompanija, širdingiausiai jai dėkui! Ypatingai laukiami pradėję rankdarbiauti vaikai, ypač tie, pradėję nuo pynutės nėrimo;)). Ir įsisukę į mamos virvutės pynimo aparačiuką:). 

1-IMG 8156

Kas turit laiko ir noro pradėti dieną anksčiau, jau 12 val. laukiame Jūsų „Mezgimo zonoje” pasiruošiamiesiems darbams ir linksmoms šnekoms, o 15 val. renkamės prie buvusios ledainės. Nepakenks įsimestas pledas, vanduo ar pyragėliai;). Labai laukiame! 

WWkipday

Keliamės nuo patogių sofučių ant suoliukų mieste;){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00