Svajonių kelionė

Beveik metai praėjo nuo renginio nuotraukoje, tik dabar surinkau visus vaizdus į vieną ir papasakosiu Jums apie ne visai įprastus riešinių kursus MZ ir tiesiog stebuklingą kompaniją iš Belgijos.

1-IMG 4527

Visos jos drauge keliauja jau ne vienerius metus. Ir visas vienija didelė meilė rankdarbiams – mezgimui, nėrimui… Keliauja nepaprastai – aplanko šalį, kurioje galėtų pasimokyti ir sužinoti apie jai būdingas tradicines mezgimo technikas. Prieš metus jos lankėsi Danijoje, kur spalvų ir faktūrų derinimo paslaptis dėstė M. Isager. Dar prieš – Estijoje, domėjosi ir mokėsi apie tradicinius Haapsalu šalius. Visos įdomios ir lankytinos šalies vietos taip pat įtrauktos.

1-IMG 4278

Ką veikė Lietuvoje, atspėsit iš pirmo karto (vaizdo). Taip, mokėsi megzti riešines su pačia pačiausia jų specialiste Irena Juškiene.

1-IMG 4281

Grupė daugiakalbė, vienu metu skambėjo net 4 kalbos, draugės padėjo savo kolegėms, estafetę perimdavo jų vadovė, bet mezgimo kalba universali. Žmogui, kuris supranta, labai lengva paaiškinti:)

1-IMG 2942

Prieš renginį man šie kursai atrodė labiau atrakcija nei rimti mokslai ir buvau pritrenkta pamačiusi, kokiais tempais vyko darbas ir kaip greitai pamatėme pirmus rezultatus. Ir tie pirmi rezultatai, mano didelei gėdai, nė iš tolo nepriminė mano pačios pirmosios palaidos balos. Dvi keliautojos dėl sveikatos negalėjo sudalyvauti kursuose, tai teko mokytis iš draugių.

1-IMG 4537

Kai kas baigė porą (ar bent vieną) dar neišvykusios iš Lietuvos.

1-IMG 2938 red medium2

Pirmosios dailios Dominique riešinės:

1-IMG 2983 medium2 

Rosemie pradžia:

1-20130609 130233 medium2

Kitą porą ji pabandė iš mums neįprasto siūlo – Rowan KidSilk Haze:

1-20131118 190407 medium2

Tą patį gėlyčių raštą pasirinko savo riešinėms ir grupės vadovė Ann, kuri atsiuntė nuotrauką atsiprašydama, kad taip ilgai užtruko (2 savaites, hmm…).

1-wristwarmers 3

O sutrukdė numegzti riešines greičiau dar vienas grupės bendras projektas. Viena kelionių dalyvė – Rosemie Deforce, siūlų parduotuvės „Twolwinkeltje” Leuvene šeimininkė, šventė savo jubiliejų ir didžiulė kompanija rengė jai dovaną – lėlę Madeleine, kuri iliustruoja pačias įvairiausias rankdarbių rūšis – mezgimą, nėrimą, skiautinius, nėrimą adata, siuvinėjimą.

1-gffdds

Idėja kilo vienoje iš mezgimo kelionių po Estiją, kur tokios lėlės puošia ne vienos rankdarbių ar suvenyrų parduotuvės įėjimą.

1-kfjfjs

Na, mezgimo draugės, ką manot apie tokias atostogas?;){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00