Tegyvuoja vasara!

Didelė siunta naujienų iš „Rosarios4” tikrai pradžiugins vasaros nuotaikomis gyvenančius mezgėjus! Tarp naujienų yra ir šiltos, ir ne taip šiltos vilnos, bet vasariniai siūlai šiandien groja pirmu smuiku.

Pirmoji naujiena – „Re-Use” (100% medvilnė, 100g~192m). Storoka ir tvirta perdirbta medvilnė pradžiugins ne tik vasariškai gaiviomis spalvomis, bet visus ekologiškai mąstančius bei  džinsą mylinčius:

Re-use

Visai kitoks siūlas – „Emporio” (81% viskozė, 19% linas, 50g ~ 95m). Švelniai blizgus, nelygaus storumo siūlas, idealus krintantiems mezginiams (ką nesunku atspėti iš sudėties:)).

Emporio

Oceano” (70% medvilnė, 30% vilna, 50g~100) – siūlas visiems metų laikams. Ir visiems jautruoliams, kuriems gryna vilna per aštri. Purus, tamprus, dailiai susuktas – dabar megztukams, liemenėms, o atėjus rudeniui – vienas rimčiausių kandidatų kaklams, šalikams bei kepurėms.

Oceano

„Merino Land” (100% merino vilna, 50g ~220m) – ne naujiena, o labai net mylimas senas pažįstamas. Tik naujomis spalvomis pasipildęs:

Merino Land

Ritinėlių piramidė iš abiejų pusių, kad visomis jomis pasidžiaugti galėtumėte:). Nepamainomas riešinėms, skaroms, ploniems megztukams…

Merino Land

Ir dar:

Merino Land

Pabaigai – labai naujiena. „Butterfly” (100% šilkas, 50g ~ 150m). Nepaprastai dailios tekstūros gryno šilko siūlas, tinkantis visiems sezonams.

Butterfly

Kiauraraščiu megztas atrodo lyg iš tobulo moteriškumo laikų… Kitame įraše pažadu pavyzdėlį.

Butterfly

Subtilių spalvų, dvi kairėje (sezono hitas mėtinė ir persikinė) – dažytos natūraliais dažais:

Butterfly

Dar toli gražu ne viskas, bet viskas, tikiuosi, gražu:).{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00