Vasarai

Labai ypatingos vasarinės „Rowan” naujienos! Silkystones (52% šilkas, 48% linas, 50g ~ 100m).

Silkystones

Gal tiems, kurie mėgsta tradicinius vasarinius pluoštus, dar vienas mielas ir gražus vasariniams mezginiams skirtas siūlas ir nėra tokia jau ypatinga naujiena, bet tai daliai žmonių, kuriems pats mylimiausias siūlas yra vilna (ir be prierašo „superwash”), vasarinis siūlas, iš kurio mezgi ir kaifuoji, o ne mezgi ir galvoji „nieko, pakentėsiu, bet paskui turėsiu kuo apsirengti”, yra tikra dangaus dovana.
Žmonės visame pasaulyje tiek skirtingi, tiek panašūs, bet kiekvieną kartą širdis smarkiau suplaka pajutus artimą sielą, tegu ir kitame pusrutulyje. Toks pats džiaugsmingas jausmas apėmė mane skaitant vienos kanadietės dienoraščio įrašą, kuriame ji pristato Rowan naujienas. Vilną myliu tikrai ne aš viena, bet nesugebėdama artimiau susidraugauti su medvilne, viskoze, bambuku vasarop pasijuntu kiek iškritus iš normalių mezgėjų konteksto. Žinau, kad visi mezga, nešioja, džiaugiasi, o aš… slapta guodžiuosi, kad šaltasis periodas pas mus daug ilgesnis ir vasara netruks praeiti. Todėl taip asmeniškai priėmiau, ką apie šiuos siūlus mano žmogus, kuris linkęs megzti vilną ir tokią, kurios negali skalbti skalbyklėje kartu su visais drabužiais. Nes paskaičiau kito žmogaus tvarkingai ir gražiai surašytas mano pačios mintis.

Silkystones

Visų pirma – iš šio siūlo nepaprastai malonu megzti! Ir labai smagu liesti mezginį – to jau nepapasakosi, reikia pačiam pačiupinėti;). Ar kamuoliuką, ar mažytį pavyzduką parduotuvėje:

Silkystones

Siūlas krentantis ir neturi atminties. Tą galima nuspėti vien iš sudėties, net nebandžius. O kam tas nieko nesako, paprastai kalbant, reikia kruopščiai nusimegzti pavyzdėlį (ne pašto ženklo dydžio, o gero voko), jei norite, kad drabužis jums tiktų. Arba rinktis mezginį, kuriam tikslus dydis nėra labai svarbu (tame pačiame dienoraštyje yra puikus autorės pavyzdys – „The Age of Brass and Steam Kerchief”). Nesupraskite to kaip trūkumo. Tiesiog kiekvienas pluoštas turi savo savybes. Nėra ko iš lino megzti elastingumo reikalaujančių golfo ar aptemptų kojinių, reikia išnaudoti jo puikų kritimą, džiaugtis patvarumu, gražiu matiniu blizgesiu ir vėsumu.

Silkystones

Naujieji „Silkystones” siūlai yra šešių gilių ir gražių spalvų: tiek prislopintų, tiek skaidrių tuo pat metu. 

Silkystones

Kartu su „Silkystones” atkeliavo ir kita „Rowan” vasaros naujiena – Pure Linen (100% linas, 50g ~130m):

Pure Linen

Turiu prisipažinti, kad iš pradžių žiūrėjau į šį siūlą kiek skeptiškai. Linu Lietuvoje sunku kuo nustebinti (nebent gintarais;)), turim savo daug ir pačių įvairiausių spalvų. Na, pabandysiu, nutariau, kad jau turiu, o pradėjus megzti „pavyzdėlį„, dar vieno kamuolėlio nebaigus, supratau, kad noriu. Visų gražių gamtiškų spalvų,

Pure Linen

derančių tarpusavyje visokiausiais variantais.

Pure Linen

Gan storas, švelniai blizgus.

Pure Linen

Vienas džiaugsmas tiek megzti, tiek nešioti.

Pure Linen

Ir su mūsų lietuvišku linu visai gražiai draugauja:)

Pure Linen

Linkiu ir Jums tokių pat smagių vasariškų atradimų!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00