Puiki nauja pradžia

Nauji metai prasideda pačiu geriausiu būdu – nauja siūlų siunta ir stipriai sumažintomis kainomis:).

Pradedam nuo pačių naujausių naujienų – „Alpaca Silk” (77% alpaka, 23% šilkas, 25g~140m). Minkštutėlis, švelnutėlis, šiltutėlis, lengvutėlis orinis siūlas, sudarytas iš prabangių medžiagų – šukuotos alpakos vilnos ir šilko. Galima megzti gan storais virbalais, tiek vieną, tiek sudėti su kitu siūlu (Kornelija iškart labai sėkmingai pabandė jį su „Highland Alpaca fino”), tinka bet kam lengvam, šiltam, švelniam ir pūkuotam. Natūralios baltai rusvos spalvos ir visa gama šiais metais madingiausių raudonai violetinių atspalvių:

Alpaca Silk

Jei pirmas siūlas – naujovė tikra ta žodžio prasme, tai antroji naujiena yra naujas labai lauktos sudėties „Drops” siūlas – merino vilnos ir medvilnės mišinys  „Cotton Merino” (52% vilna, 48% medvilnė, 50g ~ 125m).

Cotton Merino

Idealus siūlas peršildytoms patalpoms, judriems prakaituojantiems vaikams, tinkantis tiek vasarai, tiek žiemai. Labai švelnus, pačio to storio, lygus apvalus siūlas gražiai atrodys tiek lygiai, tiek kiauraraščiu, tiek bet kokiu tekstūriniu raštu išmegztas. Plonyčiai merino vilnos ir medvilnės siūliukai susukti kartu, o kadangi šios dvi skirtingos medžiagos skirtingai priima dažus, tai rezultatas – labai subtilus melanžas.

Cotton Merino

Ir tokios pavasariu kvepiančios spalvos!…

Cotton Merino

Naujienos yra smagu, bet ne mažiau smagu yra pamatyti atsinaujinusius senus pažįstamus:).

Lace

Drops „Lace” (70% jaunų alpakų vilna, 30% šilkas, 100g ~ 800m) – skaroms, prašmatniems megztukams, sijonams ar labai populiariems melanžams…

Lace

Big Delight” (100% vilna, 100g ~ 200m):

Big Delight

 Pats reikalingiausias dabar siūlas, kai norisi greito, šilto ir gražaus rezultato.

Big Delight

Spalvos – visų skoniams, nuo visai neutralių derinių iki skanių ir intensyvių.

Big Delight

Tikri žiemos vitaminai:).{jcomments on}

Big Delight

Čia tik pradžia, tuoj bus daugiau vaizdų:))

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00