Virbalai, vąšeliai

Pakuojam dėžes toliau ir dienos šviesą išvysta vąšelių papildymas: siaura kojele aliuminiai (nuo 2 mm) ir tokio pat dydžio su patogia ergonomiška minkšta juoda rankena, plonyčiai ( 0,6 – 1,75 mm) plieniniai, kurie taip yra siauri ir su paplatinta rankenėle patogiam laikymui.

Vąšeliai

Smagi spalvota naujiena – stori aliuminiai (2-4mm) vąšeliai su spalvotom rankenėlėm, kiekvienam dydžiui kita spalva – nereikės ieškoti užrašyto numerio, iškart imsit reikiamą:).

Vąšeliai

O mylinčias nerti ne pačiais ploniausiais siūlais Kalėdų senelis tikrai pradžiugintų štai tokias spalvotais vąšelių rinkinias!

Vąšeliai

Mylintiems medį – vąšeliai mediniai: viengaliai ir dvigaliai (t.y., du vąšeliai viename: viename gale vieno dydžio galvutė, kitame – kito) ir tuniso vąšeliai su sriegiu gale – galima prisukti kokio reikia ilgio valą.

Mediniai vąšeliai

Labai nauja naujiena – kojininiai bambukiniai virbalai:

Bambukiniai virbalai

Ir pamėgtų laminuoto beržo virbalų papildymas. 15 ir 20 cm ilgio kojininiai virbalai (atkreipkit dėmesį į malonų virbalų skaičių pakuotėje!),

Mediniai virbalai

30 cm tiesūs virbalai bei ilgi ir patrumpinti antgaliai, kuriuos galima prisukti prie reikiamo valo.

Mediniai virbalai

Taip visų dydžių valiniai virbalai, tarp kurių yra šiųmetinė gamintojo naujovė – 50 cm ilgis.

Mediniai virbalai

Medinių kojininių virbalų rinkiniai – ne naujovė, bet toks geidžiamas dalykas po eglute, kad įdedu čia Kalėdų seneliams pasvarstyti:).

Mediniai virbalai

O dabar dvi labai rimtos naujovės. Viena jų – kvadratiniai virbalai. Skamba taip neįprastai kaip kvadratinis ratas, mes taip įpratę virbalus matyti apvalius. Šių virbalų galai taip pat apvalūs, bet paties virbalo koto skersmuo – kvadratas. Naujovė ši skirta skaudančioms rankoms (reta kuri mezgėja negali (ar negalės) tuo „pasigirti”…), nes mažina įtampą mezgant, o ir neskaudančiose rankomse virbalai šie yra labai patogūs laikyti, lengvi megzti ir labai jau lygias akis ištraukia. Pati turiu vieną komplektą jau metus ir kai reikia tuo dydžiu megzti, kitų virbalų nebenoriu. Labai siūlau išbandyti!

Mediniai virbalai

Kvadratiniai virbalai yra kojininiai (15 ir 20 cm) bei valiniai.

Mediniai virbalai

Dar viena – beveik kosminė – naujovė: virbalai iš karbono. Tų virbalų atsiradimą prieš kelis metus išpranašavo mano draugė Kornelija, ne kitaip. Dalyvavo ji dviračių varžybose sirgale bei palaikytoja ir mezgė – nes lipti ant dviračio sirgaliams nereikia. Draugas pakalbino ją, kokiais ji virbalais mezganti. Kornelija mezgė laminuoto beržo virbalais, tuomet pačiais pačiais. „A, tai beržiniai virbalai virbalų pasaulyje kaip karboniniai dviračiai dviračių pasauly – patys patys! O karboninių virbalų nėra?” Deja, tuo metu Kornelija turėjo atsakyti neigiamai, bei gyvenime svarbu užduoti klausimą ir kantriai palaukti atsakymo. Šiandien jau galima ne tik karboniniu dviračiu važiuoti, bet ir megzti karboniniais virbalais. Nepaprastai lengvi, tvirti ir lankstūs, jie sparčiai užkariauja mezgėjų širdis (ir rankas). Dėl savo tvirtumo jie gali būti labai ploni, net 1 mm – nuostabi žinia riešininkėms, pavargusioms nuo besilankstančio plonyčio plieno ir net nesvajojusioms patekti į lėktuvą su savo mezginiu…

Karboniniai virbalai

20 ir 15 cm kojininiai (nuo 1,5 mm su metaliniais antgaliais), valiniai bei prie valų prisukami galai.

Karboniniai virbalai

O kojines mezgančios, radusios tokį rinkinuką po eglute, tikrai pasijus devintame danguje, nereikės nė karboninių kosminių laivų, užteks tos pačios medžiagos virbalų…:)

Karboniniai virbalai

Dar ne viskas!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00