Fine Art

Siūlai kaip maistas. Yra duona kasdieninė, yra geidžiami skanumynai, yra gurmanų rojai. Visi vienodai reikalingi. Duonos kasdieninės pasitaiko pas mus daug dažniau (todėl ji ir kasdieninė;)), gurmaniški kasneliai – nekasdienėms šventėms. Šiandien – vienas jų. Naujieji Rowan siūlai „Fine Art„. 

Fine Art

Rankomis dažyta 100g (400m) prabangios sudėties (45% vilna, 25% poliamidas, 20%moheris, 10% šilkas) sruoga – tikra šventė mezgančioms akims ir rankoms. Pirminė šių siūlų paskirtis (galima atspėti iš poliamido sudėtyje) – kojinėms. Iki šiol „Rowan” firma kojinėms skirtų siūlų negamino, bet su tiek kojines mezgančių žmonių pasaulyje įsijungė ir jie į šį milžinišką okeaną. Su labai išieškotu produktu:).

Fine Art

Žinoma, galima tiesiog imti ir megzti iš šio siūlo kojines. „Gražiai gyventi neuždrausi”,- juokavom mes kraustydamos dėžes ir gėrėdamosis naujienomis. Bet kojomis tikrai neverta apsiriboti – tą paliudys gražus žurnalas su įvairiausių aksesuarų modeliai iš naujojo siūlo. Skarelės, šalikėliai, kepurės, pirštinaitės, na ir megztiniai, žinoma..:)

Fine Art

Aštuonios spalvos – kiekvienam pagal patikimą ir tikimą.

Fine Art

Pats laikas pagardinti gana tamsų ir niūrų rudenį!{jcomments on}

Fine Art

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00