Kursai

Baigiasi gražusis ruduo, uždaromas kelionių, sodų ir daržų bei sodybų sezonas ir atidarom naują – kursų?:)

Kursai

Pradėsim nuo to, ką daro visi vaikai, susirinkę į mokyklas po intensyvaus poilsio (aka vasaros atostogų) – pakartojimo. Kviečiam tuos, kurie praeitais metais dėl vienų ar kitų priežasčių negalėjo atkeliauti, o įvairūs gražiausi mezginiai visą tą laiką akis badė. Pirmieji kursai – spalio 26 d., mokysimės megzti nukeltų akių raštus. Toms, kam patinka spalvotai raštuoti mezginiai, bet taip gasdina manipuliacijos dviem siūlais, tinkamas jų įtempimas ir ilgi palaidi siūlai išvirkščioje pusėje – visus tuos sunkumus galite pamiršti. Šio tipo raštus megsite tik vienu siūlu, įtempimas reguliuosis pats, jokių ilgų palaidų siūlų nerasite niekur, o išvirkščioji pusė atrodys taip pat gerai kaip ir geroji. Po kursų, pažadu, nebeatrodys, kad šis stebuklingas megztukas galėjo atsirasti tik vienu būdu – burtų lazdelei pamojus. T.y., megztuką nemezgusioms dar reikės pasimokyti megzti, bet raštuosis jis kaip iš pypkės.

Ormolu

Ar ši įspūdinga Gražvydės pirštinių kolekcija:

Nukeltų akių raštai

Net jei ir nedarysit tokių pačių, jos nebeatrodys kaip alchemiko puodo turinys,

Nukeltų akių raštai

o greičiau kaip senas gerai pažįstamas patiekalas ir pačių paprasčiausių ingredientų. Ingredientai paprasčiausi, o va rezultatas – labai jau įspūdingas, tiesa?

Nukeltų akių raštai

Šis mezgimo būdas pritaikomas patiems įvairiausiems mezginiams – ne vieną ir ne du esate matę ir MZ dienoraščio puslapiuose – šalikams, antklodėms, kepurėms, megztukams, suknelėms ir t.t. ir t.p. Ar minėjau, kad tai puikus būdas sunaudoti įvairius galiukus?

Nukeltų akių raštai

Pastaba gale mažomis raidėmis: šis būdas tikrai nekenks jūsų sveikatai, bet išsiugdyti priklausomybę jam – pačiam nepastebint – galima akies mirksniu.

Ormolu

Megztukas megztas Dalios Liepuonienės, modelis – „Ormolu„, siūlai – Drops Alpaca 9020 su Drops Delight 15,  pirštinės megztos Gražvydės Norkienės, raštų motyvai iš B.Walker knygos „Charted Knitting Designs”, pirmosios poros siūlai – Delight 01 su Alpaca 3800, antroji pora megzta iš estiškos vilnos Aade Long 8/2 artistic (pink- lila) su Alpaca 0100, trečioji – iš Delight 03 ir Alpaca 0100, ketvirtoji – Delight 13 ir Alpaca 0100.

Artimiausi kursai:
„Skarų mezgimo” – lapkričio 9 d.
„Pirštinių mezgimo” – lapkričio 16 d.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00