Šilta uodega

Siuntos uodega gal ir nėra tokia ryški kaip kometos, bet nemažiau svarbi ir labai labai šilta:). Storos Sirri 5/3 (100g~165m, 100% vilna) vilnos yra beveik visos natūralios spalvos ir prie rudeninių lapų prisiderinusi garstyčių:

Sirri 8/3

Kas praeitoje siuntoje pasigedo vidutinio storumo (5/2, 100g ~ 250m) baltos Sirri vilnos (pirmiausia, aš pati:)), skubu patikinti, jog ji, tokia svarbi raštuotiems mezginiams ir tokia graži vienspalviams, YRA:)

Sirri 8/2

Naujos šio sezono Rowan fine tweed spalvos (100% vilna, 25g ~ 90m) – Dove Dale, Monsal Dale ir Beresford – tikrai paryškins subtilią prislopintą tvidų kolekciją:

Rowan fine tweed

Papildymas! Rowan Felted Tweed (50g ~ 175m, 50% vilna, 25% alpakos vilna, 25% viskozė) pasibaigusios spalvos

Rowan felted tweed

ir Purelife Revive (36% šilkas, 36% medvilnė ir 28% viskozė, 50g ~ 125m) atspalvis, kurio pritrūko pilnai kolekcijai. Labai noriu atkreipti Jūsų dėmesį į šį siūlą, kuris tradiciškai laikomas vasariniu, bet daugelis mezgusių patvirtins, jog drabužiai iš jo yra tikrai gana šilti. O mūsų peršildytoms patalpoms ( ne šiandien;)) – tai yra universalus visų sezonų siūlas.

Purelife Revive

Papildymas dar vieno siūlo, į kurį taip pat noriu atkreipti Jūsų dėmesį – Highland Alpaca fino (50% vilna, 50% alpakos vilna). Šis siūlas gaminamas įvairaus storio, nuotraukoje matote patį ploniausią variantą (50g ~ 250m). Būtent tokio plonumo gamyba baigiasi ir tiems, kam patiko šis labai skalsus siūlas ploniems, bet šiltiems megztukams, skaroms, pirštinėms ar kitiems švelniems ir puikiai krentantiems daiktams, vertėtų greitai pagalvoti apie svajotus modelius ar… atsargas :).{jcomments on}

Highland Alpaca fino

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00