Gimtadienis! Gimtadienis!

Gimtadienis

„Mezgimo zona” gimė tokiu laiku, kai gelstant lapams ir vėstant orams apie siūlų parduotuvių egzistavimą prisimena net ir tie, kurie vasarą net neįsivaizdavo, kas per daiktas tie virbalai ir su kuo valgomi tie stori žali siūlai. O ar netiktų jie jaukiam šalikui, į kurį įsisupus nebūtų taip žvarbu palikti šiltus namus? Mezgiau mokykloje, bet šaliką juk lengva megzti, tiesa?
Tiesa. O megzti daiktai rudenėjant tampa geriausiais ir artimiausiais draugais. Ir neįkainojamomis dovanomis artėjant Kalėdoms. Ir tamsiais ilgais vakarais, kai taip traukia greičiau namo, virbalų ir spalvotų kamuoliukų draugija tokia patraukli pasirodo. Visos siūlų parduotuvės atsibunda po vasaros miego ir pilnomis lentynomis pasitinka dar vieną mezgimo sezoną. Mes pradedam penktąjį:).
Ketveri gyvavimo metai – ir labai nedaug, ir visai nemažai šiais taip greitai besikeičiančiais laikais (mūsų vaikai greičiausiai užaugę jau nebeprisimins vienos ir tos pačios parduotuvės, į kurią prireikus bėgo duonos ar pieno;)). O gimimo diena – pati puikiausia proga pasakyti Jums nuoširdžiausią AČIŪ! Tik Jūsų globos, paramos ir palaikymo dėka švenčiam dar vieną gimtadienį, entuziastingai pasitinkam naujus vėjus, dairomės pačių patogiausių priemonių, gražiausių siūlų, labiausiai įkvepiančių knygų bei žurnalų. Jūsų rankomis sukurtas klesti šis spalvotas ir įkvepiantis mezgimo pasaulis:).
Šventės dieną, rugsėjo 30 d. visų pirkėjų laukia nuolaidų ir dovanų loterija! {jcomments on}

Gimtadienis!

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00