Metų pradžia su Noro

Rugsėjo pirmoji – metų pradžia ne tik mokinukams ir studentams bei jų mokytojams. Ruduo priverčia intensyviau plakti ir mezgėjų širdis – prieš akis ilgas šaltas sezonas. Siūlų gamintojai paslaugiai užpildo parduotuves naujom kolekcijom, mezginių idėjos aplinkui ima spiestis lyg uodai birželį…

Flower Bed

MZ mezgimo metų pradžią pasitinka su labai išskirtine naujiena – naujais NORO siūlais ritėse! Siūlai kamuoliukuose dažnai atrodo gražiau lentynose, nesiginčysiu, bet tokia pakuotė taip pat turi savo privalumų. Svarbiausia – galite pirkti tokį kiekį, kokio jums reikia. Didesniam daiktui susuktame kamuoliuke nebus tiek daug mazgų (tuk, tuk, tuk;)), kiek jų atsiranda mezgant iš nedidelių sruogų, o jei pritrūksite poros metrų pabaigai, tiek ir atsivyniosite, nereikės pirkti viso naujo kamuoliuko. Kaip kuri nors marga ritė atrodys mezginy, galima pamatyti (ir pačiupinėti) štai tokiuose išmegztuose pavyzdėliuose:

Flower Bed

Pats gausiausias būrys – „FLOWER BED(35% šilkas, 35% moheris, 30% vilna), 100 g ~ 360m. Daugelio mezgėjų pačio mylimiausio storumo (ir skalsumo) siūlas pačių įvairiausių spalvų patiems įvairiausiems projektams, vardas jų – milijonas:).

Flower Bed

Flower Bed

Panašaus storumo, tik kitokio charakterio ir marginimo – „ARALE(51% šilkas, 49% vilna), 100g ~ 300m.

Arale

Puikiai atrodo tiek megztas geromis, tiek (ypač) išvirkščiomis akimis.

Arale

Didelė dalis šilko neabejotinai pradžiugins visus karštuolius!

Arale

Storesnis siūlas – „SHINKIRO (58% vilna, 24% šilkas, 12% angora, 6% kupranugario vilna), 100g ~ 200m.

Shinkiro

Kai kurie siūlai – naujiena man pačiai, bet su Shinkiro susipažinau prieš kelerius metus Vokietijoje. Ši kepurė – vienas iš projektų.

Kabuto

Švelnius spalvų perėjimus dar labiau prigesina angoros pūkelis.

Shinkiro

Prie Shinkiro ričių prisišliejęs dar vienas siūlas – KABUTO (fine) (55% vilna, 25% šilkas, 10% kašmyras, 10% alpaka), 100g ~ 200m.

Shinkiro + Kabuto (fine) 

Kabuto (fine)

„KASUMI” – lygiai tos pačios sudėties ir storumo kaip ir Shinkiro (58% vilna, 24% šilkas, 12% angora, 6% kupranugario vilna), 100g ~ 200m, todėl vienareikšmiškai gerai sugyvens kartu bet kokiame margame projekte:).

Kasumi

Siūlas beveik vienspalvis, įdomumo ir subtilumo jam suteikia skirtingi jį sudarantys pluoštai, kurie nevienodai priima dažus ir mezginys iš jo skirsis nuo mechaniškai lygiai dažyto brolio kaip žaliai dažyta medinė tvora nuo žalios žolės aplinkui.

Kasumi

Kasumi

Melanžų, skarų, mezgimo mašina  bei vąšelio mylėtojus neabejotinai pradžiugins 2 rūšių labai plonyčiai siūlai.

Cashmere Flavor

CASHMERE FLAVOR(60% viskozė, 25% nailonas, 15% vilna), 100g ~ 900m.

Cashmere Flavor

Skalsus be galo siūlas, kaip galite spėti iš metražo:). Ir puikiai tinka įvairiausiuose deriniuose. Jį taip pat esu išbandžiusi, ir vieną ir kartu su plonyte estiška vilna.

Cashmere Flavor

Cashmere Flavor

Dar vienas plonas siūlas – „STAINED GLASS(50% medvilnė, 17% vilna, 17% poliamidas, 16% šilkas), 100g ~ 840m.

Stained Glass

Stained Glass

Stained Glass

Stained Glass

Stained Glass

Ruduo, atrodo, bus spalvingas…;){jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00