Vakarykštė diena

Ketvirtadieniai dažnai būna viščiukų skaičiavimo diena. Kur susitinka būrys mezgėjų, ten ir lauk visko: naujų knygų, naujų raštų, naujų modelių, o svarbiausia – naujų mezginių! Visos vakarykštės premjeros – kaip kitaip?! – lininės:).

Nauja lininė palaidinė

Nauja Aušros palaidinė iš dvigubo lino. Skaisčiai  baltas linas suderintas su dviem ledinėm spalvom ir jos įvairiais būdais dryžuotos. Palaidinė čia tokia ne visai tikra, greičiau stačiakampis su skyle galvai, o šonuose perline juostele užbaigti skvernai susegti sagutėmis. Taip tinkančiomis, kad lyg tyčia šiam modeliui pagamintomis:)).

Nauja lininė palaidinė

Manęs, nenusimezgusios nieko iš lino, niekas negailėjo ir dosniai žarstė druską pasakodami, kaip gera su linu, kaip vėsu, kaip pučia ir plevėsuoja. (Ryte žiupsnį dar pažėrė užsukusi Daiva, paklaususi, kodėl aš su siūta palaidine. Pati buvo su megzta. Linine.)

Nauja lininė palaidinė

Palaidinė – ne vienintelis naujas Aušros mezginys, dar labai graži lininė skara. Daiva, buvusi parduotuvėje, padirbo modeliu, nes nusprendėm, kad vienam žmogui tiek lino gali būti per gerai;).

Lininė skara

Didelės skylės ir toks nebanalus spalvų derinys!

Lininė skara

Žinau,  kaip visiems atsibodo matyti tą pačią sieną, bet čia ji lyg skarai paruošta…;)

Lininė skara

Daiva dar papasakojo, kaip jai gražu skaros ant galvos ir tuoj pat pademonstravo.

Lininė skara

Lininė skara

Užtai aš, vargšė, nieko nenusimezgus, užgyvenau štai tokią linksmą kepurę ankstyvam rudeniui! Iš pačios kepurių karalienės, kuri pasakė: „VISKAS! Su linu baigiau!”

Mėlynųjų drambliukų kepurė

Su danguje plaukiančiais dideliais kaip drambliai mėlynais debesėliais:) Ir mažyte raganos kepuryte viršugalvyje.

Mėlynųjų drambliukų kepurė

O kaip kieno galva pražys va tokias rausvai gelsvais žiedais! Iš visos širdies ačiū, Daiva!

Žalia kepurė

Visą turtingą dieną vainikavo Annos kursai, per kuriuos ji labai paprastai ir aiškiai papasakojo, kaip keliais skirtingais būdais numegzti štai tokį gražiai krintantį kaklą. AČIŪ!!! 

Kursai

Parduotuvė buvo sausakimša, labai tikiuosi greitai ir naujų mezginių:)!

Kursai

Lininė palaidinė ir skara megztos Aušros Grigelionienės, siūlai – viengubas ir dvigubas 4 gijų linas, sagos – Union Knopf, skaros modelis įkvėptas – šio. Abi kepurės megztos Daivos Gridziuškaitės iš dvigubo lino su Noro Kureyon sock S182 ir S95, receptas – čia.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00