Kelionių mezginiams

Kaip tik pačiu laiku – kelionių sezono atidarymui – atkeliavo nauja kojininių siūlų serija „Regia Teenage Color” (100g ~ 420m, 75% vilna, 25% poliamidas):

Regia Teenager color

Nesupraskit manęs neteisingai. Aš visai nenoriu pasakyti, kas vasaros kelionėse neapsieisite be vilnonių kojinių (nors kartais, ypač prie lietuviškos jūros ar ežerėlių, jos gali būti labai labai), turiu galvoje kojines ne kaip garderobo dalį, o kaip mezginį.

Regia Teenager color

Atšilus orams, kartu su pirmaisiais šiltais saulės spinduliais gauname ir gerą dozę kelionių bacilos, atsilaiko vienetai. Prasideda didžioji žmonių migracija visom įmanomom kryptim: vasarnamis, sodas, jūra, kaimas, tolimi ir artimi užsieniai, vakarėlis užmiesty, koncertas dvare, stovykla prie ežero ir taip be galo be krašto. Mezgimas, kaip labilus hobi, neretai keliauja kartu. Dažniausiai (bet tikrai nebūtinai ;)) keliauja ne antklodės ar paltai, keliauja maži smulkūs mezginiai, kuriems reikia labai nedaug siūlų (neužims pusės lagamino), o daug darbo. Sunku surasti ką patogesnio už kojines. Riešinėms taip pat reikia labai nedaug siūlų, kaip ir skaroms, bet dažnai reikia sekti schemą ir megzti susikaupus, su draugais nepaplepėsi… O margintų siūlų kojines galėsit megzti be jokios įtampos, rašto sekimo (jos labai gražios lygiom gerom akim), mezginys neužims daug vietos rankinėje, neguls slegiančiu karščiu ant kelių, o rudenį, prasilenkę su paukščiais sugrįšime namo tikrai gerai pasiruošę šaltai baltai žiemai:)

Regia Teenager color

Naujos serijos kamuoliukai marginti taip, kad nieko negalvodami megzdami gausite tokius gražius spalvotus dryželius. Ir jokių mazgų bei siūlų kaišymo po to! Spalvos puikiai tinka prie mūsų duonos kasdieninės – džinsų, o siūlai tinka tikrai ne vien tik kojinėms. Labai sėkimingai su jais pridryžuosite ir pirštinių, ir kepurių, ir šalikų, ir megztukų bei suknelių:)

Regia Teenager color

Klasika nepaiso jokių sezonų, todėl tvidas turi būti visada. „Rowan Felted Tweed DK” (50% merino vilna, 25% alpaka, 25% viskozė, 50g ~ 175m)

Rowan Felted Tweed DK

bei „Rowan fine tweed” (100% vilna, 25g ~ 90m) papildymas:

Rowan fine tweed

Ir visai naujos „Extra Merino” (100% merino vilna, 50g ~ 130m) spalvos, nes švelni merino vilna taip pat nepaiso sezonų, t.y., tinkama visą laiką:)

Extra Merino

Smagių kelioninių mezginių!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00