Prisijungia šilkas

Maišas

„Noro Kureyon” – bene vienintelis vilnonis šio gamintojo siūlas. Dažniausiai pasitaikanti įvairių siūlų sudedamoji dalis – šilkas. „Silk Garden” ar jo plonesnis brolis „Silk Garden Lite” (45% šilkas, 45 % moheris, 10% vilna, 50g ~ 124m) vienas populiariausių.

Maišas

Toks pats lengvas ir gražiai margintas, šilko dėka gražiai blizgus ir slystantis, puikiai tinka tiek virbalais, tiek nėrimui vąšeliu.

Nertas švarkelis

Ir nepamainomas aksesuarams. Šalikams, kepurėms

Kabuto

ar toms pačioms populiariosioms pirštinėms be pirštų, kurios Daivos rankose spėjo atsirasti po praeito įrašo:). „Man labai patinka:))) tik, kaip sukarštau šiandien su jom 🙂.Ten virš vienos pirštinės toks susiliejęs mėlynas taškas – žibutė :)))) Markučiuose jau žydi žibutės.” Na, pirmą tikrai pavasarišką savaitgalį (jei dar kur matot sniego krūvas, pasisukit į kitą pusę, ar žiūrėkit pro praskėstus pirštus ;)) su bet kokiu žiemą primenančiu drabužiu gali būti per karšta, bet šilkas su savo nuostabia savybe šildyti sušąlus ir vėsinti sušilus, yra pati pati tobuliausia medžiaga tam pereinamam laikotarpiui, kai nežinia, kaip rengtis.

 Camp Out Fingerless Mitts

Kaip ir „Kureyon”, „Silk Garden” turi savo kojininę atmainą „Silk Garden Sock„, sutvirtą sintetika (45% vilna, 25% šilkas, 25% poliamidas, 10% moheris) , kaip didžioji dauguma kojininių siūlų supakuotą po 100g, kad užtektų vienai porai kojinių. Tik priešingai „Kureyon Sock”, iš kurio kojinės mezgamos, iš šio siūlo mezgami patys įvairiausi dalykai, megztiniai, šalikai, skaros, kepurės, pirštinės, suknelės, liemenės, tik ne kojinės. „Ravelry” net kažkoks nesusipratėlis klausė, ar kas matė iš šio „kojininio” siūlo megztų kojinių? Aš ne tik vieną porą, Rūtos S. megztą, mačiau, bet ir pati mezgiau kojines pavyzdžiui, galėčiau atsakyti teigiamai. Forume šis klausimas nesusilaukė nei vieno teigiamo atsakymo, todėl spėju, kad mūsų dvi poros buvo jei ne vienintelės, tai labai reta išimtis.

Top down pullover

O megztukų iš jo – milijonai, nes siūlas gražus, skalsus ir labai maloniai nešiojasi.

Top down pullover

Ne vienam pirmoji pažintis su „Noro Silk Garden sock” yra skaros mezgimas.

Glam Shells

Vieno kamuoliuko, pasirodo, pakanka ne tik vienai porai kojinių, bet ir tokiai puošniai ir labai nemenkai skarai:).

Glam Shells

Susagstomų megztukų pabaigos aš pati visuomet laukiu ne su palengvėjimu, o su įtampa, nes priešaky pati sunkioji dalis – sagos.

Daivos megztukas

Margas ir žaismingas Noro siūlas atveria pačias įvairiausias galimybes. Vienodos spalvos, bet skirtingų dydžių:

Daivos megztukas

ir net būdamas pats toks margas, puikiausiai susišaukia su sagom-paveikslėliais, kaip šitame gražiame megztuke, kuriame išdygo sagos-medeliai su raudonais vaisiais:)

Sagos prie Noro

Pirmasis berankovis megztukas megztas Daivos Gridziuškaitės pagal jos pačios sugalvotą modelį ir labai jau nepoetiškai pavadintas Maišu, siūlai – Silk Garden Lite 2021, vąšeliu nertas švarkelis Dovilės ŽydelienėsSilk Garden Lite 2029, kepurė megzta iš Silk Garden Lite 2043, modelis – „Kabuto„, pačios populiariausios pirštinės megztos ir fotografuotos taip pat Daivos Gridziuškaitės, siūlai – Silk Garden lite 2010. Jos megztas ir megztukas iš Silk Garden sock S315, modelis – „Top Down Pullover” bei meztukas su žaliom sagom iš Silk Garden sock S258. Iš to paties siūlo Eglės Mažeikienės megztas ir paskutinis megztukas su Jim Knopf sagom medeliais, modelis – „Moody„. Skara „Glam Shells” megzta ir fotografuota G, siūlai – Silk Garden Sock S289.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00