Pasiilgot gėlių ir žydinčių pievų?

Clytia Mittens

Pirštinės su gėlėmis lyg pratęsia vasarą ir žydi visą šaltą žiemą, kai tikros gėlės jau seniai po sniegu. Pamačius testuojamą šį modelį, kiek 70-80 metų dizainu kvepiančią saulėgrąžą, negalėjau atsispirti. Spalvų pasirinkimas – sunkiausias darbas, man visuomet galvoje milijonas variantų, todėl sunku apsiriboti vienu. Numezgiau „tik” du.

Clytia Mittens

Vienoje poroje – pereinamų estiškos vilnos spalvų – gėlė šviesi, gelsva,

Clytia Mittens

kitą porą mezgiau atvirkščiai – tamsiai mėlyną gėlę su violetiniu žiedu šviesesniame melsvame fone.

Clytia Mittens

Kaip dažnai bandžiau suderinti naudą su malonumu ir toje violetiškai žydinčioje poroje išbandžiau ką tik gautą vilną iš Šetlando salos.

Clytia Mittens

Neišsirenku, kuri pora man gražesnė. Estiška pora man labai patinka savo nevienodumu, nes ilgais tarpais besikeičiančios spalvos nederintos vienodos neišeina, spalva kaip tik pasikeičia kartu su pirštine. O mano Kristė nė kiek nedvejodama išsirinko aiškesnio piešinio Šetlando vilnos porą:)

Clytia Mittens

Dar viena vasariška pora sukurta ūkininko dukters, su nostalgija ir išmanymu atkūrusios Švedijos pievų augalus: trifolium pratense, phleum pratense ir dactylis glomerata.

Pieva

Pirmoje poroje (vėl negalėjau išsirinkti vieno varianto;)) norėjau atkurti vasaros vakaro įspūdį, kai tarp šlamančių smilgų leidžiasi saulė…

Pieva

Antroje poroje – sudžiūvę augalai sniego fone.

Pieva

Pradėjau šią žiemišką porą subtiliu Noro Kureyon Sock S149 baltame fone, bet tas subtilumas pasirodė besąs purvinumas ir vienspalvis rudas tvidas gerokai pataisė reikalą. Kartais, kaip bebūtų sunku, paprastesnis pasirinkimas duoda daug raiškesnių rezultatų…:)

Pieva

Pirmųjų porų modelis – „Clytia mittens„, margoji pora megzta iš Aade Long 8/2 artistic blue-lila ir sand, antrasis modelis – „Swedish summer mittens„, saulėlydžio dangus megztas iš pačių įvairiausių tikusių galiukų, augalai iš Aade Long 8/2 artistic green, žieminė pora megzta iš Aade Long 8/2 baltos nedažytos vilnos ir Rowan Light Tweed 206.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00