Jaučiat – jau kvepia pavasariu?

Naujienos – pačios tos dabartiniam laikui, kai galvoje ima suktis mintys apie pavasarį, o prieš nosį dar pora gerų žiemos mėnesių.

Pirmiausia naujos „KidSilk Haze” spalvos (25g ~ 210 m, 70% moheris, 20% šilkas), dabar plonyčio moherio yra tiek spalvų, kad bet kokius derinius sukursit :).

Rowan KidSilk Haze

O ta pati pati naujiena – SMC Select (seniau žinoma „Gedifros” vardu) „HIGHLAND ALPACA FINO” – purus vienos gijos siūlas, plonas, bet labai šiltas (50% alpakos, 50% avies vilnos) ir be galo skalsus (50g ~ 250m)!. Taip ir prašosi kokiam „Boxy” ar tai pačiai kultinei „Still Light„… Ar kokiam plonam ir šiltam megztukui pavasario pradžiai. Ar skarai? Plonoms pirštinaitėms…

Dvi spalvinės grupės. Viena intensyvių spalvų:

Highland Alpaca fino

Kita – nors mesk į tą tirpstantį sniegą! – vandens, smėlio, pudros, kremo, visi subtiliūs prislopinti pustoniai…

Highland Alpaca fino

Ir kaip be priedų (o ypač nuolat prašampančių markerių;)) – šepetėlis burbulams nuo megztinio valyti, pagalbiniai virbalai pynėms, eilių skaičiuoklis, užmaunamas kaip žymeklis, todėl tinkamas ir mezgimui su valu ir – naujiena! – dviejų rūšių antpirščiai, palengvinantys mezgimą spalvotais raštais (vienas skirtas dviems siūlams, kitas – net 4).

Aksesuarai{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00