Paskutinės minutės (?) papuošimai

Megzti burbulai

Tikrai neteigsiu, kad šitie megzti burbulai – viens du ir bus ant jūsų eglės. Ypač tiek daug, kiek matote ant kaip kieno eglės. Ar vyno butelio…

Megzti burbulai

Dviems norvergų dizaineriams Arne ir Carlos tik išleidus savo megztų burbulų knygą, išpopuliarėjo jie be galo. Ir ne veltui. Nes yra jaukūs, gražūs, puikiausia namų puošmena ir šilta dovana savo artimui.

Megzti burbulai

Knygoje yra 55 burbulai, Daiva J., draugaujanti su skaičiais, sumetė, kad kas savaitę mezgant po burbulą (vienas juokas, tiesa?), Kalėdoms turėsime įspūdingą kolekciją (nuo knygos išleidimo daug entiuziastų dizainerių pastangomis ji tapo žymiai skaitlingesnė). Na kam prie širdies toks apdairumas. Man tiesiog rankos nekiltų imtis eglutės puošmenų sausį, jau nekalbant apie kovą ar liepą. Va, rudeniui įpusėjus, jau ir Kalėdomis galima imti rūpintis. Dažniausiai, žinoma, jau būna per vėlu dideliems projektams, bet man geriau mažiau, užtat su nusiteikimu. Vartau dabar  N.Lawson knygą „Nigella Christmas”, ieškodama įkvėpimo Kalėdų stalui, ji cituoja vieną knygą, skirtą būtent šioms, svarbiausioms žiemos šventėms, kurioje sausio 1 dieną siūloma pradėti rūpintis kalėdiniu pudingu gruodžio mėnesiui. Skanių namų deivei nuo to tik rankos nusvyra… ir man kartu su ja.

Megzti burbulai

Savo pasiteisinimui paskaičiavau kitaip: jei per kiekvienas Kalėdas numegsiu po kelis burbulus, po n metų turėsiu įspūdingą kolekciją. Jei ne aš, tai mano vaikai. Šiais metais, deja, nenumezgiau nei vieno ir džiaugiuosi pernykščiais penkiais (iš jų – pora Kornelijos) ir nauju šeštu, mano pusseserės Sigutės dovanotu:)

Megzti burbulai

Ir ilgesingai dūsauju žiūrėdama į įspūdingą Gitanos šių metų derlių.

Megzti burbulai

Dūsauk nedūsavęs, įspūdingos kolekcijos šiuo laiku jau nebepadarysi, nes iš visų pusių spaudžia patys įvairiausi šventiniai reikalai, bet vieną kitą burbulą numegzti dar spėsite vakare vaikus suguldę ar pyragus iškepę. Net ir tie keli tikrai sušildys ir nušvies namus. Ar artimojo širdį, padovanoti jo namams papuošti.

Megzti burbulai

Pirmosios trys nuotraukos – Aurelijos Mikalauskaitės, likusios – Gitanos Gricienės, jose – autorių megzti burbulai, modelis – „Julekuler„, siūlai – Karisma 01, 05, 48. {jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00