Kontrastų gražumas

Daiva turi patirtį su Noro siūlais ir šalikas iš tos spalvos, šviečiančios tarp pilkų dryžiukų, jai – ne pirmasis. Noro siūlai yra labai ryškūs. Nebūtinai ta tiesiogine žodžio prasme. Jie yra ryškaus charakterio, nesvarbu kokio kolorito kamuoliukus rinksitės, apsirengusią tokiu mezginiu, į jus ne vienas atsisuks gatvėje. Daiva, turinti megztuką iš žaliai-mėlynų tonų Noro Kureyon, jo nesirengia, kai nenori visą laiką būti dėmesio centre. Dukra Gintarė vaikšto su mamos megztu raudonų spalvų šaliku ir nuolat atsakinėja į komplimentus. Žodžiu, ryškūs mezginiai kaip ir ryški šviesa kartais gali truputį varginti. Ar, gražiau kalbant, nedžiuginti… Kaip nedžiugino Daivos, kuri ne tik nebijo, bet labai myli spalvas, buvęs šalikas.

Autumn sun

Ir permezgė jį, tokį ryškų ryškų, suderinusi su pačia pilkiausia Sirri vilna. Džiuginti skara pradėjo nuo pat pirmųjų mezgimo eilučių ir nenustoja džiuginti iki šiol.

Autumn sun

Ir tinka prie visko, ir ryšku ir ne per ryšku tuo pat metu. Ir svarbiausia – kaip tokiame kontraste suspindi ir atsiskleidžia abi spalvos! Ne veltui gamtoje ryškūs patinai derinasi prie pilkų savo draugių, kontraste abi sudedamosios dalys tampa dar ryškesnės, pačios rodosi ir kitą nušviečia.

Autumn sun

Kur aš lenkiu prieš šventes? Pereinamų spalvų siūlai yra paprastai brangesni už savo vienspalvius giminaičius dėl tos pačios paprastos priežasties, kad jų gamyba sudėtingesnė ir kai kam rankos nusvyra paskaičiavus, kiek kainuotų tas maišelis visam daiktui mylimai mezgėjai po eglute. Galite drąsiai bandyti dvigubai rėžtį kiekį ir pasiūlyti pažaisti su įmantriom spalvom dozuotai, labai dažnai nuo kuklaus kontrastingo priedo jos tik išloš!

Autumn sun

Daivos Kirvelienės megzta skara, modelis – „Autumn sun„, siūlai – Sirri 5/3 C20 su Noro Kureyon 220.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00