Spalvotas tęsinys

Po kultūrinių pertraukėlių tęsiam gyvenimo prozą. Bet gražią, spalvotą ir labai švelnią bei šiltą:).

Zauberwolle” (100% merino vilna, 100g ~ 250m) – jau senas pažįstamas „Mezgimo zonoje”. Kas nesusipažinęs, pasiaiškinu, kodėl kiekvienoje nuotraukoje po kelis kamuolėlius ir visi jie – vienu vardu pavadinti – skirtingi. Šis siūlas susuktas iš 4 siūliukų, kurių kiekvienas palaipsniui keičia spalvą, visi kartu keisdamiesi jie sukuria labai gražius ir skirtingus derinius. Spalvų perėjimai yra ilgi ir netikėti, bet iš nustatytos gamos neiškrenta, varijuoja be galo, be krašto jos ribose. Pirmoji spalva – „Šešėlis”:

Zauberwolle. Šešėlis

„Pelenė”:

Zauberwolle. Pelenė

„Skrudinti migdolai”:

Zauberwolle. Skrudinti migdolai

„Papūga”:

Zauberwolle. Papūga

„Pakrantės akmenys”:

Zauberwolle. Pakrantės akmenys

„Alyvų kvapas”:

Zauberwolle. Alyvų kvapas

„Mažas lapiukas”:

Zauberwolle. Mažas lapiukas

„Fuksija”:

Zauberwolle. Fuksija

„Oksidas”:

Zauberwolle. Oksidas

„Upės vaga”:

Zauberwolle. Upės vaga

„Rudens vėjas”:

Zauberwolle. Rudens vėjas

Tokie pat besimainantys ir kojinėms skirti siūlai – „Admiral Ombre 4fach„, tik jų perėjimai daug trumpesni, pritaikyti mažam projektui ir atitinkamai mažam akių skaičiui: „Spanguolės”, „Raudoni lapai”, „Apelsinų marmeladas”, „Vandens mėlis”, „Antracitas”, „Pilki akmenys”:

Admiral ombre 4-ply

Kam norisi kojinių (ar kito daikto, kam tinka greita spalvų kaita) storesnio – tas pats siūlas („Admiral ombre 6fach„), tik pusantro karto storesnis (50g ~ 125m). „Pilki akmenys”, „Tigro akis”, „Raudoni lapai”:

Admiral ombre 6-ply

Ir prabangus kojininių siūlų variantas – „Admiral Bamboo” (75% vilna, 25% bambuko, 100g ~ 420m), nepaprastai tinkantis skaroms, megztukams, sijonukams. Vilna šildys, o bambukas garantuos puikų kritimą… „

Admiral Bambus

Spalvoto mezgimo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00