Escimo

Megztinis su voriukais

Mezginiai iš labai storų siūlų primena vaistų reklamas: paraudusiom akim, šniurkščiojančia nosim vargšelis įmeta stebuklingą tabletę į karšto vandens puodelį, išgeria ir – abrakadabra – gerklės nebeskauda, nosis nebevarva, šalikas lekia šonan. Galėtų panašiai reklamuotis ir stori siūlai: nusiperki dieną, vakare pasėdi su virbalais, ryte – į darbą su nauju megztiniu:). Na, peršalimas joks nuo vieno stebuklingo pudelio neišgaruoja, toli gražu. Gal ir megztinio taip jau visai per vakarą nenusimegsi, bet tai jau labai nedaug prasilenktų su tiesa. Ar turėtų tokia reklama poveikį, klausimas, mano visų sričių autoritetas T.Pratchett knygoje „Tiesa” vieno herojaus lūpomis kalba apie tai: žmonės nepatikės nedideliu melu, jie tiki tik tada, kai meluoji iš esmės.

Megztinis su voriukais

Taigi NEMELUOJU: mezginiai iš storų siūlų – tikrai greita satisfakcija. (Ir daug geriau apsaugos nuo peršalimo už stebuklingą tabletę;).) Tą pripažino ir žmogus, nebijantis iš viengubo lino megzti sudėtingiausias sukneles: „Vis dėlto smagu, kai taip neįtikėtinai greitai tas daiktas atsiranda!…” Todėl labai stori siūlai tokie populiarūs tarp šiuolaikinių užsiėmusių mezgėjų. Ne tik greitai turi rezultatą, tas rezultatas yra gražus, stilingas ir labai šiltas.

Megztinis su voriukais

Bet kokie raštai storame siūle pakeičia proporcijas ir tampa labai išraiškingi. Ta vienintelė pynė šone naujame Rūtos megztinyje – visa istorija, seniai megztas raštas, primirštas, pamestas, vėl atrastas ir naujai pritaikytas. Buvę voriukai visais vorais išvirto:) Labai įdomiai pakeitė spalvas mezginy – ir dar kaip kokie chameleonai sagutes prisitaikė;).

Megztinis su voriukais

Storuose siūluose ne tik įmantrūs raštai, bet koks mezgimas bus išraiškingos tekstūros, nes matosi kiekviena akis.

Liemenė

Ripsas dar labiau tą faktūrą pabrėžia. Toks labai megztas mezginys.

Liemenė

Gražios švarios proporcijos ir labai madingas bei šiltas daiktas tavo garderobe!

Liemenė

Megztukas su pynėm megztas ir fotografuotas Rūtos Juzėnienės, siūlai – Escimo 03, 57, sagos – Union Knopf. Liemenė megzta Renatos Blackutės, siūlai – Escimo 10. Modeliai – autorių.

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00