„Drops” serialo pabaiga

Paskutinė serija, bet tikrai ne paskutinis serialas:))

Klasikinė vilna – „Karisma” (100% vilna, 50g~100 m), taip pat labai daug spalvų įvairiausiems skoniams ir projektams, čia tik kelios papildymui, kad tikrai tikrai jokios nepritrūktų:

Karisma

Įprastas siūlas kūdikiams ir visiems kūdikiško jautrumo – „Baby Merino” (100% merino vilna, 50g~175m). Kūdikių mamų labai mėgstamas siūlas ne tik dėl švelnumo, paprastos priežiūros, bet ir tam tikro susukimo, suteikiančio megztam gaminiui elastingumo. Idealus ne pačioms ploniausioms riešinėms, bet kam ant kaklo, kur norisi švelnumo ir jaukumo. Turi labai plačią pastelinių spalvų gamą,

Drops Baby Merino

o taip pat tradicinius „kūdikiškus” atspalvius papildo gana platus intensyvių spalvų pasirinkimas:

Drops Baby Merino

Delight” (75% vilna, 25% poliamidas, 50g ~ 175m) pirminė paskirtis – kojinės, bet kaip ir daugelis kojininių siūlų  jis sėkmingai naudojamas kepurėms, pirštinėms, skaroms, šalikams, ypač mėgiamas baktusams. Nadojamas viskam dar dažniau už kitus kojininius siūlus dėl savo švelnumo ir minkšto susukimo. Ir spalvų, žinoma. Spalvos, kaip ir visų pereinamų siūlų, sunkiai matomos kamuoliuko paviršiuje, kuris daug gėrio slepia viduje 🙂

Drops Delight

Vienas aktualiausių artėjančio sezono siūlų – storasis „Escimo” (100% vilna, 50g~50m). Tinka bet kam, kad norisi šilto, storo, puraus, švelniaus ir raiškaus mezginio. Spalvų papildymas:

Drops Escimo

Ir jo XXXL giminaitis – „Polaris” (100% vilna, 100g ~36m), toks pats švelnus ir purus kaip „Escimo”, tik dvigubai storesnis:

Drops Polaris

Ir pabaigai – puošnusis „Cotton Viscose” (54% medvilnė, 46% viskozė, 50g ~ 110m), nes žiemą mūsų laukia ne tik daug šalčio, bet ir daug švenčių!

Drops Cotton Viscose

Įkvėpimo ir vėstančių dienų džiaugsmo!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00