Trečia serija: „Alpaca”

Šioje serijoje pasirodo visi veikėjai, turintys savyje alpakų vilnos.

Pagrindinis – mano mylimiausias – „Alpaca” (100% alpakos vilna, 50g ~ 167m), plonas, skalsus, tvirtas ir labai šiltas (7 kartus šiltesnis už avies vilną).

Drops Alpaca

Spalvų tiek daug, jog net papildymas netilpo draugiškai į vieną nuotrauką: viršutinę reikia pridėti prie apatinės 🙂

Drops Alpaca

O paėmus į rankas tiek spalvų, negaliu susilaikyti nepažaidus

Drops Alpaca

ir nepasvajojus apie įvairiausius spalvotus mezginius…

Drops Alpaca

Drops Alpaca

Drops Alpaca

Lima” (65% avies vilna, 35% alpaka, 50g ~ 92m), mišinys, suderinantis geriausias dviejų pluoštų savybes: vilnos elastingumą ir formos laikymą, alpakos tvirtumą, šiltumą, puikų kritimą ir nepaprastą malonumą ją liesti:

Lima

Tas pats, tik vienu siūlu daugiau, todėl dar storiau, dar šilčiau ir dar raiškiau – „Nepal” (65% avies vilna, 35% alpaka, 50g ~ 75m). Spalvų papildymas:

Nepal

Alpaca boucle” (80% alpaka, 15% vilna, 5% poliamidas, 50g ~ 140m) – visi bandę ar lietę šį siūlą pritars, kad sunku rasti mielesnį ir švelnesnį. Numegztas kailiukas bus labai lengvas (pažiūrėkit metražą!) ir tokio nenusakomo purumo, jog ne megztuku, debesiu apsigaubę eisit. Labai šiltu debesiu ;).

Alpaca boucle

Ir prabangusis giminaitis – „BabyAlpaca Silk” (70% jauniklių alpakų vilna, 30% šilkas, 50g~167m). Tokio pat storio, kaip „Alpaca”, tik mažiau pūko ir daugiau prabangaus matinio blizgesio. Dėl šilko tinkamas visiems metų laikams, nes šis vėsina karštu metu, o šąlant yra 4 kartus šiltesnis už vilną.

BabyAlpaca Silk

Labai šilto rudens ir… laukite tęsinio!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00