Rowan felted tweed

Naujai atvykęs „Rowan Felted Tweed DK” (50% merino vilnos, 25% alpakos, 25% viskozės, 50g ~ 175m) – pati idealiausia mezgimo sezono atidarymo pradžia! Švelnus, minkštas, su lengvu pūkeliu vidutinio storumo, visų įmanomų spalvų (net 25!) tvidas tiks bet kam – mielam megztukui, kepurei, skarai, pirštinaitėm, šalikam, tunikoms…

Rowan felted tweed

Šią vasarą Židronės dėka turėjau progos išbandyti šį siūlą ir nusimezgiau skarą:

Rosebud Shawl

Raštas sukurtas garsaus secesijos menininko Čarlio Reni Makintošo (Charles Rennie Mackintosh) kūrybai atminti, kiauraraščio motyvą įkvėpė jo darbuose nuolat pasikartojantis stilizuotas rožių  pumpurų motyvas. Dizainerė kūrė šį modelį Škotijoje, Glasgou, kur Č.R.Makintošas gyveno. Viskas man susidėjo – Škotija, tvidas (prabangus tvidas – modernas nebuvo kaimo menas) ir tai, kad šiam kiauraraščiui norėjosi ne plono voratinklinio, o kiek solidesnio siūlo, kad maksimaliai išryškėtų raštas.

Rosebud Shawl

Po skaros pasvajojau apie tokio stiliaus kepuraites, o kai atvyko visos spalvos, tai tik stoviu prie lentynos ir laižausi kaip katinas, neapsispręsdama, prie ko pulti;)

Rosebud Shawl

Nemažai idėjų šiam siūlui rasite ir naujame „Rowan 52” žurnale. Ir ne tik šiam – žurnalas kaip visuomet pilnas gražiausių ir įdomiausių modelių:)

Rowan 52

Pasibaigusių margo moherio su šilku „KidSilk Haze Stripes” (70% šilkas, 30% moheris) spalvų papildymas. Cukrus (ar muilo burbulai;)?)

KidSilk Haze Stripes

ir sutemos:

KidSilk Haze Stripes

Labai gražaus ir lengvo perėjimo prie šaltojo (ir megzto:)) metų laiko!{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00