Nevaikiški dalykai

Pamirškit mokyklines apykaklaites, neišvengiamą tarybinių laikų mergaičių uniformos atributą – nertos apykaklės dabar labai madingos!

Nerta apykaklė

Galima nerti iš plonyčių siūlų ir segtis prie vintažinės suknutės ar palaidinės, ar atvirkščiai – kaip kontrastingą akcentą prie visai kitokio stiliaus drabužėlio. Galima imti storą siūlą ir jūsų apykaklaitė taps kaklo papuošalu, per šviesmečius nutolusiu nuo nertų servetėlių.

Nerta apykaklė

Susegama gražia sagute ar surišama raištuku, ji akimirksniu pakeis bet kokios palaidinės išvaizdą ir aprūpins reikiamos spalvos efektu.

Nerta apykaklė

Galvojate, kad seilinukai tik kūdikiams? To paties pavadinimo (bib necklace) papuošalai iš įvairiausių medžiagų taip pat dabar labai labai.

Ir be pagrindinės – dekoratyvinės – funkcijos prie kai kurių iškirpčių jie atlieka ir kitą ;).

Seilinukas

Nerti papuošalai yra madingi, smagūs, pigūs ir labai greitai padaromi, kas primiršo vąšelius ar visai su jais nedraugauja, gal pats laikas būtų atnaujinti pažintį ar užmegzti naują ;))?

Seilinukas

Pirma apykaklaitė sukomponuota iš skirtingų nėrinių, įkvėpimo šaltinis – čia, „seilinuko” modelis – „Ruffled Crochet Bib Necklace„, nėriniai iš „Crochet Peter Pan Collar”, siūlai – Lenpur Linen 569, 573, 574.{jcomments on}

Parašykite komentarą

Item added to cart.
0 items - 0,00